THT'de Eskisi Gibi Yeniyim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yenidenotuken

Yeni üye
23 Ocak 2019
29
0
Ötüken
Merhabalar, Kolay Gelsin.
Daha önce forumda kaydım mevcuttu.
Lakin zamanında bırakmak zorunda kaldım ve bu ortamdan uzaklaştım.
Siber Eğitim Projesine katılmaya hak kazandığım halde katılamadım.
Yeniden buralardayım. Öğrenecek çok bilgi mevcut.
Eğitim almak için sabırsızlanıyorum.
İyi Forumlar :)

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,408
969
Hoşgeldin Kalıcı Olman Dileğiyle :)

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Merhaba Dostum! Yenilenen ve Taze Kalan Bilginin Adresine Hoş Geldin! Aşağıya Sana Yardımcı Olabilecek Bazı Linkler Veriyorum Bunları Es Geçmezsen Asla Sorun Yaşamazsın :yardimsever

1) Misyonumuz < TIKLA >

2) Forum Rehberimiz < TIKLA >

3) Forum Kurallarımız < TIKLA >

4) Herhangi Bir Konuda Yardım Almak İstersen Bana Ö.M Göndererek Ulaşabilirsin! :sırıtan

Şimdiden İyi Forumlar ve Başarılar!

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Öncelikle Foruma Tekrardan Hoşgeldiniz
Kuralları ve Misyonu Okumayı Unutmayınız
Forumdaki Konuları İnceleyerek Kendinizi Geliştirebileceğinize İnanıyorum.
İyi Forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.