Tüm dünya TSK'dan niçin korkuyor??

rockhan

Yeni üye
22 Eki 2006
19
0
Güzel bir konu yazmışsınız ama komandodan komandoya da fark var hocam,ben 1998 murat operasyonuna katıldım,kuzey ırak ahmediye(imadiye) dağlarında bordo berelileri gördük hatta birinin m16 sı ile çekilmiş resmim var neyse,o timle uzun bir yürüyüş yapmıştık ve operasyon tabiri ile Agd olmuşlardı :)

bizim ıspartada aldığımız eğitimi hiçbir komando birliği almamıştır,tüm birlikler murat operasyonunda çatışmaya girdiği halde bizim siirt 3.komando tugayına bağlı 1.komando taburuna saldırmaya cesaret gösteren bir terorist birlik olmamıştır,bunlarında stratejik nedenleri var.

komandodan komandoya fark var ama hiçbir komando bordo berelilerle çatışmaya girip tamamı ölecek kadarda aciz değil bence o kısmı biraz abartmışlar bu söylenen olay hangi tarihde olmuş hiçmi iletilşim aracı yokdu ,bana pek inandırıcı gelmedi.

ordunun seçkin bir birimi olduğu gerçek ve eğitimleri inanılmaz zorlu olduğu doğru,fakat bana pek abartılı gelmiyor buna benzer eğitim aldığımdan dolayı olabilir belkide :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.