Tüm Üye Ve Yönetici Arkadaşlar "UYARI"

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
Birisine saygı duymayı öğretecekseniz önce saygılı olmasını bileceksiniz ki karşı taraf ondan farklı olduğunuzu anlasın en azından size ve söylediklerinize değer versin. O saygısızlık yapsın sen aynı şekilde saygısızca cevap ver sonuç ?
Haklısın ama sen ne kadar saygılı olursan ol karşındaki saygısızsa değişen bişi olmaz

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Lütfen kavgayı bırakın ne önemi var bu kadar siyaset yapmanın

Kod:
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan palavra...
Doğru sözü "Kül Tegin" kitabesinde ara...

freegeyik

Yeni üye
25 Eki 2015
10
0
Artık özümüze dönüp şucu bucu olmak yerine bir olma zamanıdır. Titre ve kendine gel ey Türk..

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Amacım kimseyi savunmak karalamak değil zaten bir kişi dahi olsun tanımam burada konunun benimlede uzaktan yakından alakası yok rahatsız olduğum bir meseleden bahsetmek istiyorum..Üyeler kadar yöneticilerinde üslubuna dikkat etmesi gerekir. Daha geçen gün bir konuda konuyu tam hatırlamıyorum sanırım siyasi bir mesele açılmış çok fazla okumadım Atatürkle ilgili olduğunu az çok anladım ismi lazım değil bir yönetici bir üyeye "it gibi saygı duyacaksınız" yazmış. Herkes herkesin görüşüne elbetteki saygı duymak zorundadır bunun tartışması bile söz konusu olamaz ama uyaracaksanızda üslubunuza dikkat etmek gerek helede bir yönetici iseniz.. Onun dışında böyle bir uyarı hakikaten yerinde olmuş bu konuyu aştığımız zaman ilerlemek daha kolay olacaktır.

Ağzına sağlık o yöneticinin... O konuda ondan önce ben dahil birçok kişi düzgünce uyarmişti zaten onu...

Trollmean

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
476
1
6) Şu kanal ile röportaj yapıldı yok siz bu siyasi oluşum destekçisisiniz yok şu yok bu BUNLARDA KESİNLE YASAKTIR:

O zaman böyle düşüncelerin ortaya çıkmasındaki nedenleri göz önüne alarak tekrar düşününüz , nerde hata yaptıkta bize böyle ithamlar geliyor diye ,yanlış anlmayın düşünceyi açıklama ve yayma hürriyetimi kullanıyorum

'Süvari

Kıdemli Üye
4 Haz 2015
2,180
0
-
6) Şu kanal ile röportaj yapıldı yok siz bu siyasi oluşum destekçisisiniz yok şu yok bu BUNLARDA KESİNLE YASAKTIR:

O zaman böyle düşüncelerin ortaya çıkmasındaki nedenleri göz önüne alarak tekrar düşününüz , nerde hata yaptıkta bize böyle ithamlar geliyor diye ,yanlış anlmayın düşünceyi açıklama ve yayma hürriyetimi kullanıyorum

Su anda taraf olmayan kanalların sayisi birkaç tane . Eğer herkes `Benim görüşüme ters neden buraya ciktiniz ` düşüncesine kapilirsa bunun önune geçmek mümkün olmaz . Bugün senin görüsüne ters olan olur , yarin benim görüşüme , bu kural ikisininde önune geçiriyor esasında ...

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3

Mesaj direk yerine gitmiştir zaten o vakit :)

ByTurk3

Üye
24 Ara 2015
219
0
Kaf Dağı
Evet ben kim olduğunu biliyorum yanlış olduğunu da düşünmüyorum. Saygısızlık yapılmıştı ve gereken cevabı verdi arkadaşımız

Saygıda mecburiyet vardır lakin sevgide serbestlik sen sevmeyen adama saygını bozamassın bu 1
2. de adam sevmeyebilir lakin saygı duymak zorundadır buna ne ÜDY nede Admin karar verebilir Saygı Zaruriyettir sende saygı duy insanların görüşüne.. sevsen de sevmesende..

Örn. veriyorum ben atatürkü sevmiyorsam bana zorla sevdiremezsin lakin saygı duymak zorundayım bu senin içinde geçerli beni sevmeyebilirsiniz lakin görüşlerime saygı duyacaksınız.. bizim saygı duydugumuz giibi... (inş bu yazı için ban yemem örnek diyede belirttim..)

ByTurk3

Üye
24 Ara 2015
219
0
Kaf Dağı
Bağırmak için tamamen büyük yazmak gerekir. Örn : BYTÜRK3 NASILSIN? dersem bağırmış olurum ama ByTürk3 nasılsın? dersem normal bir yazım olur

tekrar söylüyorum sıkıntınız varsa arsenik ile görüşün.. benle değil.. istediğim kelimenin baş harfini ister büyük yazarım ister küçük bu herkes için geçerli uyaramazsın sen madem bu kadar türkçeye düşkünsün önce adındaki ingilizce harfi kaldır.. canımsın.. laf için şuralara post kasmayın konuşacaksanız okuyun bilgilenin öyle artislik yapın.. amacım forum yaşanılır bir hayat olsun..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.