Tüm Üye Ve Yönetici Arkadaşlar "UYARI"

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
89
34
Gökyüzü
tmm kardeşim şimdi konuşabilirim.. madem cumhurbaşkanı siyasetçi ve forumda siyaset yasak neden cumhurbaşkanı var logomuzda ??

hani biliyon ya herşeyi bunuda cevapla..

Türk Dil Kurumu Ana Sayfası

Buyur bak.

Devlette güçler ayrılığı ilkesi vardır. Yasama yürütme ve yargı. Cumhurbaşkanı ise siyasetin tanımında verilen yürütme işinde rol oynar. Bu kadar basit cahil kardeşim.

Amma sıkıntı ettiniz ama...Siyaset yasak! koskoca konunun özeti bu.

Atatürk'e de cumhurbaşkanlığına da devlet kurumlarına veya herhangi bir parçasına da hakaret etmek, imada bulunmak yasak.

Bence bu iki taraf için de güzel bir durum.Hala neyi tartışıyoruz anlamış değilim.

Konuyu kapatın isterseniz.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
tmm kardeşim şimdi konuşabilirim.. madem cumhurbaşkanı siyasetçi ve forumda siyaset yasak neden cumhurbaşkanı var logomuzda ??

hani biliyon ya herşeyi bunuda cevapla..

Cumhurbaşkanı siyasetçi olabilir. Fakat tarafsız bir siyasetçi olmalıdir. Atatürk'den bahsediyorsun sanırım Atatürk sadece cumhurbaşkanımız değildir. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusudur. Ayrıca cumhurbaşkanı tarafsız olduğu için siyaset yapmış olmuyorsun.

ByTurk3

Üye
24 Ara 2015
219
0
Kaf Dağı
Arkadaşlar kusurabakmayın atatürke hakaret etmek istemedim beni yanlış anladınız ben tek lider tanırım Hz.Muhammed (sav) a sı b si c si beni alakadar etmez sadece mantıgımı kullanarak bi soru sordum.. yanlış anlaşıldıysa özür dilerim Lütfen ban atmayın..

xdebron

Kıdemli Üye
29 Ocak 2015
2,441
1
.

Atatürk'e de cumhurbaşkanlığına da devlet kurumlarına veya herhangi bir parçasına da hakaret etmek, imada bulunmak yasak.

Bence bu iki taraf için de güzel bir durum.Hala neyi tartışıyoruz anlamış değilim.

Siyaset yapmıyordum bir kelimenin anlamını tartışıyoruz...

ByTurk3

Üye
24 Ara 2015
219
0
Kaf Dağı

evet hocam biz bazı çizgileri kesnleştiriyoduk..

x-Cod3

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
2,590
0
World
Arkadaşlar kusurabakmayın atatürke hakaret etmek istemedim beni yanlış anladınız ben tek lider tanırım Hz.Muhammed (sav) a sı b si c si beni alakadar etmez sadece mantıgımı kullanarak bi soru sordum.. yanlış anlaşıldıysa özür dilerim Lütfen ban atmayın..

Ya inanamıyorum ya hala Atatürk ile Hz. Muhammeti kıyaslıyosunuz nasıl bir geri kafalılıktır. Ben artık dicek söz bulamıyorum

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Saçma sapan tartışmaları bırak işinize bakacak mısınız ?

Bu posttan itibaren tartışma içeren konuşma görmeyeceğim.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865

Sen yaptığın hatayı çabuk unuttun sanırım , bu görmüş olduğunuz dindar görünümlü kardeşimiz benim profilime Johny Sins adlı erotik film yıldızının resmini atarak dalga geçtiğini zannettiği için önceki nicki Byturk7 olan hesabı ile forumdan uzaklaştırılmıştı şimdi multi üyelik ile forumda cirit atıyor birde atamızı karalamaya çalışıyor , bu mudur Hz.Muhammed efendimizin ümmeti ?

Gereken uygulanmıştır , iyi forumlar.

D4R3

Yeni üye
16 Tem 2016
10
0
Vatan !!!

%100 Katılıyorum gayet yerinde açıklama ve aynı zamanda yerinde bir uyarı olmuş.Mesaj yerine ulaşmıştır bence herkesce.:RpS_thumbup:

BenzinsizFerrari

Uzman üye
3 Şub 2015
1,121
0
Tam THT'ye yakışır kurumsallıkta,vatan sevgisinde,saygıda,sevgide bir paylaşım olmuş komutanım :) Teşekkür ederiz.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Üşenmedim 12 sayfalık yorumların tamamını okudum. Garip olan şu, birtakım hatalardan ötürü yapılmış olan uyarıların yer aldığı konuya yorum yaparken dahi konuda belirtilen hatalar yapılmış :D .Kavgayı başka yerde yapın arkadaşlar burada bilgi paylaşımı gerek kavga değil ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.