Türk-Altay [Wordpress Saldırı & Otomatik Site Hackleme Programı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Region22

Yeni üye
25 Şub 2016
45
0
Abi wap sitelerin wefresini kiran bi program var mi aktariyordum amma bulamadim meselan bu gibi site emostar.az

DarkNebula

Katılımcı Üye
15 Tem 2015
316
0
Manisa
Motoru tabiki açtım ama boş bir sayfa ile karşılaştım 3-4 defa denedim ama sonuş alamadım.Bu arada Şifre listesi diyen arkadaşta sanırım Daha geniş bir admin listesine ihtiyacı olduğunu söylemek istemiş.1 kullanıcı adı çok az bence 4-5'e çıkarabilir misiniz?

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Motoru tabiki açtım ama boş bir sayfa ile karşılaştım 3-4 defa denedim ama sonuş alamadım.Bu arada Şifre listesi diyen arkadaşta sanırım Daha geniş bir admin listesine ihtiyacı olduğunu söylemek istemiş.1 kullanıcı adı çok az bence 4-5'e çıkarabilir misiniz?
Tabiki diğer versiyonlarda birkaç kullanıcı özelliği de ekleyebilirim. AramaMotorunu tekrar test ettim çalışıyor. AramaMotoru listesinden hepsini seçip dork yazıp tekrar dener misin?

DarkNebula

Katılımcı Üye
15 Tem 2015
316
0
Manisa
Teşekkürler.

Kapatıp tekrar açtım ve dork seçip denedim ve çalışıyor hocam.Ellerinize sağlık çok başarılı ve yararlı bir çalışma.Devamını dilerim :)

raplord55

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
617
1
Eline sağlık kardeşim sen yaptın dimi programı?
Bu programla ilk hacklediğim siteye indexe senin ismini koyucam

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Hocam program sitenin bilgilerini verdi, bilgileri doğru yazmama rağmen siteye giriş yapılamıyor. Bunun sebebi nedir?
Her wordpress sitenin versiyonu ve login sayfası aynı olmuyor. Bazı siteler login sayfalarına korumalar koyuyor. Muhtemelen onunla ilgili bir şeydir. Geç başka siteye yani :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.