Türk-Altay [Wordpress Saldırı & Otomatik Site Hackleme Programı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Ellerine sağlık dostum döktürmüşsün yine.Fakat ben mi göremedim bilemiyorum kullanıcı adı yanlızca admin olarak mı seçiliyor?

So Far Away - B.W. - S. J. ❤

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Ellerine sağlık dostum döktürmüşsün yine.Fakat ben mi göremedim bilemiyorum kullanıcı adı yanlızca admin olarak mı seçiliyor?

So Far Away - B.W. - S. J. ❤
Evet sadece admin olarak seçiliyor. Diğer versiyonda birkaç kullanıcı adı seçme ekleyebilirim. Teşekkürler :)

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Ben en cok dorkmaker'ini sevdim Bende mi hata var bilmiyorum ama aramamotoru ve bruteden pek fayda gormedim. Bilgisayari cms'ye gore daha fazla zorluyor. Ama dorkmaker ateş ediyor :)

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Ben en cok dorkmaker'ini sevdim Bende mi hata var bilmiyorum ama aramamotoru ve bruteden pek fayda gormedim. Bilgisayari cms'ye gore daha fazla zorluyor. Ama dorkmaker ateş ediyor :)

Tesekkurler dostum :) Evet cms den daha fazla zorladigi dogrudur. Sifre kirma sansi sisteminin ozelliklerine gore degisiyor bu yüzden. Programda performans aciklari var bir dahaki surumde duzeltmeye calisacagim :)

RobotCoder

Katılımcı Üye
29 Şub 2016
611
0
Dorkmaker ve aramamotoru hızlı. Brute force da orta hızda calışıyor.
Kardeşim eline sağlık. Ama ben 1 gündür felan uğraşıyorum hiç site düşmedi. Ben mi yanlış yapıyorum bilmiyorum. Otomatik Program'da mesela sadece 1 dork mu seçiyoruz ? Örnek olarak ("author/admin") seçiyorum site kısmına dokunmuyorum. Tüm arama motorlarını seçiyorum hepsini yapıyorum ama hiç düşmüyo site.

Son düzenleme:

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Kardeşim eline sağlık. Ama ben 1 gündür felan uğraşıyorum hiç site düşmedi. Ben mi yanlış yapıyorum bilmiyorum. Otomatik Program'da mesela sadece 1 dork mu seçiyoruz ? Örnek olarak ("author/admin") seçiyorum site kısmına dokunmuyorum. Tüm arama motorlarını seçiyorum hepsini yapıyorum ama hiç düşmüyo site.
Her zaman olacak diye bir şey yok kardeşim. Site düşmesi pek çok şeye bağlı

RobotCoder

Katılımcı Üye
29 Şub 2016
611
0
Her zaman olacak diye bir şey yok kardeşim. Site düşmesi pek çok şeye bağlı
Tamam. Benim yanlış yaptığım bir şey yok dimi ? Ben doğru yapıyımda illa ki düşer.

Bir de manuel dork oluşturucuya "/wp-content/themes/dolar/" bunun gibi dorklar yazsam sıkıntı olmaz dimi. Kusura bakma daha yeni kullanıyorum Brute'u.

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Tamam. Benim yanlış yaptığım bir şey yok dimi ? Ben doğru yapıyımda illa ki düşer.

Bir de manuel dork oluşturucuya "/wp-content/themes/dolar/" bunun gibi dorklar yazsam sıkıntı olmaz dimi. Kusura bakma daha yeni kullanıyorum Brute'u.
Yok sanmıyorum sıkıntı olacağını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.