Turk Hack Team giriş sorunu

sorb

Üye
17 May 2018
195
11
istanbul
arkadaşlar siteye giremiyorum ancak vpn ile girebiliyorum sorun nedir acaba

cny42od.jpg

sorun yukardaki bağlantıda arkadaşlar vpn ile açabiliyorum siteyi ama diğer türlü açılmıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

BÜRKÜT'

Basın&Medya Lider Yrd.
8 Kas 2021
2,993
3,939
Merhaba,
Aynı ağa bağlı diğer cihazlarda da bu hatayı alıyorsanız İSS'iniz "Güveli İnternet Hizmetini veya Çocuk Modunu" devreye sokmuş olabilir. Müşteri hizmetleri ile görüşüp bu hizmeti devre dışı bırakıp tekrardan giriş yapmayı deneyebilir misiniz?

sorb

Üye
17 May 2018
195
11
istanbul
Merhaba,
Aynı ağa bağlı diğer cihazlarda da bu hatayı alıyorsanız İSS'iniz "Güveli İnternet Hizmetini veya Çocuk Modunu" devreye sokmuş olabilir. Müşteri hizmetleri ile görüşüp bu hizmeti devre dışı bırakıp tekrardan giriş yapmayı deneyebilir misiniz?
evet telefondan felanda deniyorum aynı hatayı alıyorum şuan misafirlikte olduğum için maleseef arayamıyorum başka yolu varmı acaba

vpn ve benzeri şeyleri kapayıp denediğinizde siteye girmiyor mu
evet girmiyor

BÜRKÜT'

Basın&Medya Lider Yrd.
8 Kas 2021
2,993
3,939
evet telefondan felanda deniyorum aynı hatayı alıyorum şuan misafirlikte olduğum için maleseef arayamıyorum başka yolu varmı acaba
Muhtemelen dediğim sorundan kaynaklanıyor o halde. Aramak dışında başka bir alternatif ise bazı İSS'lerin Mobil uygulama ve web sayfasından da bu ayarlar özelleştirilebiliyor. Web sayfası veya uygulamadan kontrol edebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.