Türk Hack Team Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

F e d a i

Uzman üye
28 Şub 2013
1,123
0
Bilinmez
Evet arkadaşlar şuan bu konuyu açmamdaki neden tht nin artık egoizmin doruklarına ulaşmış gereksiz yöneticilere seslenmektir, evet olay tam olarak bu en basitinden şöyle bir örnek veriyim az önce gördüm üye arkadaşlarımızdan biri bir konu açmış ve cevap beklerken yöneticilerden biri KONU TAŞINMIŞTIR diye saçma bir post atarak yardımcı olmak yerine gereksiz post kasmış oldu yani bunun anlamı nedir bana bir açıklasanız çok sevinirdim o cehalet dolu kafanız sadece konu taşımaya mı çalışıyor sadece bu gibi yöneticiler neden var bir sürü değerli tanıdığım güzel insanlar var burda ve gerçekten yönetici olabilecek vasıfta ama nedense bir at gözlüğü var yöneticilerin bir kısmında ve ben bunu eleştirmek istiyorum saygılarımla..

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul
Aslında egoizm falan yok konuyla ilgili şikayet geliyor ve konu taşınıyor taşıyan modda diğer modların tekrar taşımaya çalışmasını önlemek ihbar eden üyenin "aa ihbarım değerlendirildi" demesini sağlamak için yapılıyor.

Ama taşıyan modun bilgisi varsa yardım etmesi gerekir. Anka timden olan bir mod site hacklemek ile ilgili konuyu taşıyor ama yardım etmiyor

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Evet arkadaşlar şuan bu konuyu açmamdaki neden tht nin artık egoizmin doruklarına ulaşmış gereksiz yöneticilere seslenmektir, evet olay tam olarak bu en basitinden şöyle bir örnek veriyim az önce gördüm üye arkadaşlarımızdan biri bir konu açmış ve cevap beklerken yöneticilerden biri KONU TAŞINMIŞTIR diye saçma bir post atarak yardımcı olmak yerine gereksiz post kasmış oldu yani bunun anlamı nedir bana bir açıklasanız çok sevinirdim o cehalet dolu kafanız sadece konu taşımaya mı çalışıyor sadece bu gibi yöneticiler neden var bir sürü değerli tanıdığım güzel insanlar var burda ve gerçekten yönetici olabilecek vasıfta ama nedense bir at gözlüğü var yöneticilerin bir kısmında ve ben bunu eleştirmek istiyorum saygılarımla..

Birde şöyle düşün, adam Web ve Server Güvenliği bölümünde bir şeyler öğrenmeye çalışıyor. Bir girdi yardım konuları, bu adam memnun olacak mıdır bu durumdan? Forumun da bir düzeni var ve bu düzenin sağlanabilmesi için modlara ihtiyaç duyuluyor.

OmerDRN

Katılımcı Üye
12 Eki 2015
552
0
Studio_7
Biz foruma yeni gelenlere ilk başta Forum kuralları ve Misyonu okumasını öneriyoruz. Bütün kurallar orada yazıyor. Sizce burdaki hata kimin??
Açıkla!

F e d a i

Uzman üye
28 Şub 2013
1,123
0
Bilinmez
Birde şöyle düşün, adam Web ve Server Güvenliği bölümünde bir şeyler öğrenmeye çalışıyor. Bir girdi yardım konuları, bu adam memnun olacak mıdır bu durumdan? Forumun da bir düzeni var ve bu düzenin sağlanabilmesi için modlara ihtiyaç duyuluyor.

Sevgili dostum konu sadece bir şeylerin taşınması değil bakın bunu foruma yeni üye olan bir arkadaşımız bile bunu yapabilir adminler yöneticiler bilgili oldukları için seçilmiş kişilerdir ama bu bilgilerini paylaşmıyorlar forumla

OmerDRN

Katılımcı Üye
12 Eki 2015
552
0
Studio_7
Sevgili dostum konu sadece bir şeylerin taşınması değil bakın bunu foruma yeni üye olan bir arkadaşımız bile bunu yapabilir adminler yöneticiler bilgili oldukları için seçilmiş kişilerdir ama bu bilgilerini paylaşmıyorlar forumla

Adminlerin yardımcı olduğu oluyor bu bir
İkincisi her adminin her konuda yardımcı olcak diye birşey yok ve forumda bir sürü konu var. İstediğin sorunu çözebilirsin. :)

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0

O yetkililer yetkiyi alınca forumda troll troll dolaşmıyorlar. Yetkiyle beraber yanında sorumlulukta geliyor, forum temizliği, ihbar hattına bakma vb. Anlayışsızlık yapmayın lütfen arkadaşlar.

F e d a i

Uzman üye
28 Şub 2013
1,123
0
Bilinmez
Aslında egoizm falan yok konuyla ilgili şikayet geliyor ve konu taşınıyor taşıyan modda diğer modların tekrar taşımaya çalışmasını önlemek ihbar eden üyenin "aa ihbarım değerlendirildi" demesini sağlamak için yapılıyor.

Ama taşıyan modun bilgisi varsa yardım etmesi gerekir. Anka timden olan bir mod site hacklemek ile ilgili konuyu taşıyor ama yardım etmiyor

Kesinlikle sevgili dostum işte tam olarak bu bilgi varsa paylaşalım yoksa bile bir sürü yöneticiler var elbet birinin bilgisi bir konuyla ilgili sorunu çözecektir ama yapılmıyor

xdebron

Kıdemli Üye
29 Ocak 2015
2,441
1
.
konuyu açanın gözünden bakabilirsin, konusu taşınıp hiç bir şekilde bilgilendirilmezse yanlışlıkla olduğunu düşünüp tekrar açabilir, yanlış şeyler yapabilir...

x1x1pezo1x1x

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,378
2
cehennem
bu konuyu açarak konu kasmış oldun adam yardımcı olmuş nası oldu
söyle:
adam yenı uye yardım ıstıyıcegı gorevı gövde gösterisini açmış
yetkili konuyu dogru yere taşıyıp GÜNCELLİYEREK adamın yardıma daha kısa surede ulaşmasını sağlıyor
bak bunu yazarak sana yardımcı oldum aynı zamanda post kastım ama gereksız yere kasmadım post kasmak ıle gereksız post kasmak farklıdır
iyi forumlar...

DarkmeteR

Katılımcı Üye
31 Ocak 2015
508
0
Eskişehir
Benimki daha kötü dostum benim postlarıma kimse bakmıyor ama olsun bana bunları öğreten burasıydı çok büyük bir saygım var THT'ye bide üstadım adminlerimiz konuyu uygun yere tasıyarak daha ıyı yapıyorlar cunku o konuyla ılgılı daha bılgılı kısıler olabılır o bolumde :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.