Türk Hack Team Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

F e d a i

Uzman üye
28 Şub 2013
1,123
0
Bilinmez
Evet arkadaşlar şuan bu konuyu açmamdaki neden tht nin artık egoizmin doruklarına ulaşmış gereksiz yöneticilere seslenmektir, evet olay tam olarak bu en basitinden şöyle bir örnek veriyim az önce gördüm üye arkadaşlarımızdan biri bir konu açmış ve cevap beklerken yöneticilerden biri KONU TAŞINMIŞTIR diye saçma bir post atarak yardımcı olmak yerine gereksiz post kasmış oldu yani bunun anlamı nedir bana bir açıklasanız çok sevinirdim o cehalet dolu kafanız sadece konu taşımaya mı çalışıyor sadece bu gibi yöneticiler neden var bir sürü değerli tanıdığım güzel insanlar var burda ve gerçekten yönetici olabilecek vasıfta ama nedense bir at gözlüğü var yöneticilerin bir kısmında ve ben bunu eleştirmek istiyorum saygılarımla..

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
o cehalet dolu kafanız sadece konu taşımaya mı çalışıyor sadece bu gibi yöneticiler neden var b
İlla biz de mi konuşalım biz cahil isek gel geri kafalıysak hadi al bakalım gel yönet bakalım gör günde kaç ihbar geliyor bir konu taşınmışsa kurallar gereğidir sen yardım için konuyu web bölümüne açarsan adam taşır. Bunu belirtsin mi? Anlayamadın mı?( bak şuan tamamen senin tarzında konuşuyorum) ayrıca KONUM NEDEN TAŞINDI SİLİNDİ ADLI bir konu var ayrıntılı bilgi almak için oraya yazabilirsin.

TURKHACTEAM YÖNETİCİLERİNE HAKARET VE TARTIŞMA ÇIKACAK KONU OLDUĞU İÇİN KİLİT///
Sorun Olursa ziyaretçi mesajı atabilirsiniz

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Konu taşınmıştır yazılmasının sebebi ihbarın asılsız olduğunu göstermektir. Yönetime girenin gereksiz post kasmasına gerek yok, çünkü bu dakikadan itibaren post kasarak rütbemiz artmıyor. Yardım konusuna gelince, sen her dakika foruma girebiliyor musun ? Hayır. Kendim için konuşuyorum, bilgim dahilinde müsait olduğum zamanlar yardım merkezinde üyelerle ilgileniyorum. Bizler yönetimdeyiz diye robot gibi düşünmeyin. Bizlerin de bir hayatı var. Gönül ister ki sürekli yardım edelim, ama tekrar tekrar söylüyorum Türk Hack Team dışında da bir hayatımız var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.