Turk Hack Team'de Chate yorum yazamıyorum ne yapmalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TurkPow

Yeni üye
18 Mar 2018
24
0
Arkadaşlar başlıktanda anlaşıldığı gibi bir sıkıntı var.Turk Hack Team'deki konulara giriyorum fakat yorumumu yazamıyorum.Yazdıysam da başka bir yere gidiyor.Çözümünü bilen varsa lütfen yazsın!

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Gereksiz mesajları temizledim. Sorunu daha net izah edebilir misiniz? Chat dediğiniz şey yorum olsa gerek. Muhtemelen hatalı bir sekmeye vs. yazdınız. Başka türlüsü pek izah edilebilir değil. Kaldı ki bir süredir takip ediyorum doğru yerlere doğru yorumu bırakıyorsunuz bir hata gözükmüyor.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
Yorum yaparken videoya çekip paylaşmanız mümkün mü? Bakalım hata neredeymiş. Ayrıca bilgisayarda mısınız yoksa mobilde mi? Web sitesinde misiniz mobil uygulamada mı? Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? Bu tip bilgiler de verirseniz sorunun bizden mi yoksa sizden mi kaynaklandığını tespit edip çözebiliriz.

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
Sizin internetinizden kaynaklı bir sorun olsa gerek. Daha önce böyle bir sorun ile karşılaşmadım şahsen.
Kilitli veya çöpe taşınmış konulara yorum yazmaya çalışırsanız o durumda da hata alırsınız.

Mesela buraya yazdığınız mesajlar sorunsuz.

İyi Forumlar dilerim.

Video hatalı.

Ama bazılarında başkalarının yorumlarını görüyorum fakat ben yorum atamıyorum İnternetim den mi kaynaklı?
Moderatörler tarafından kilitlenen konulara yorum yapamazsınız fakat mevcut mesajlar görünür.
Bir tane sorum olacak,Bu hack işlemlerini başkaları mı bize öğretiyor biz mi kendimizi geliştiriyoruz?
Eğitim kampında ki eğitimlere katılabilirsiniz veya kendinizi geliştirebilirsiniz.

https://www.turkhackteam.org/egitim-kampi/

TurkPow

Yeni üye
18 Mar 2018
24
0
Teşekkürler fakat Buraya bile bırakınca Kabul etmiyordu.Her konuya yazıyorum fakat olmuyor.

Bu arada Daha net izah etmem şudur:
Turk Hack Team'deki konulara tıklıyorum.giriyorum ve mesajımı yazıyorum.Sonra beni bir sayfaya yönlendiriyor.orda da 3-4 tane kendi yorumum oluyor.

Tamam kardeşim şimdi sorunun videosunu çekeceğim.Fakat size nasıl göndereceğim?

Teşekkürler.

Ama bazılarında başkalarının yorumlarını görüyorum fakat ben yorum atamıyorum İnternetim den mi kaynaklı?

Bir tane sorum olacak,Bu hack işlemlerini başkaları mı bize öğretiyor biz mi kendimizi geliştiriyoruz?

Yine aynısı oldu.

yine gitti.

gidip geliyor bu nasıl bir sorun :D neyse bir soru daha soracağım,Başkalarıyla konuşarak mı Hack işlemini öğreniyoruz yoksa siz mi öğretiyorsunuz.Yani başkalarından bakarak mı yoksa siz mi eğitiyorsunuz?

Allah sizden Razı olsun tam Cennetliksin sen <3

Küfür yasak değil mi?

4'ü okumama gerek yokmuş.Çünkü küfür etmeyi hiç sevmem :)

Sordum zaten sadece,Küfürü hiç sevmeyen bir insanım ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.