TurkHackTeam Rat // Türkçe Kullanışlı

yigitucr

Yeni üye
2 Şub 2015
2
0
+ Üyelik adınız : Fear-Code

+ Programın ismi : ThtRat

+ Programın sürümü : 1.0

+ Kullanılan programlama dili : Vb.Net

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben

+ Açıklama : Türkçe Yapılan İçinde Tht Stealer De Bulunan Rat.

+Özellikler :
-- Otomatik No Ip Hesabı Güncelleme
-- Bilgisayarın Ekranını Kontrol Edebilme Ve Fare Kontrolü
-- Görev Yöneticisi, Cmd, Regedit, Sistem Geri Yükleme Engelleme
-- Monitör, Görev Çubuğu Açma Kapatma
-- Sahte Mesaj Gönderme
-- Bir Çok Dilde Bilgisayarı Konuşturma
-- Görev Yöneticisini Görme Ve Program Açma Kapatma
-- Dosyaları Görme, Dosya Gönderme Ve Dosya Çekme
-- Offline Ve Online Keylogger Özelliği (Arşiv Tutabiliyor)
-- Cmd İle Komut Çalıştırma
-- Vbs, Bat Ve Html Kodları Oluşturup Karşıda Açma
-- 60 Program Ve Oyun Şifresi Çalabilme (Bkz:http://www.turkhackteam.org/turkhackteam-ar-ge-tim/1070526-tht-stealer.html)
-- Webcam İzleme

+ Programın ekran görüntüsü :
AELyaz.png

GEB9Qy.png

+ Programın İndirme Linki : https://www.mediafire.com/?ybqy08fqcpjxez5

Merhabalar öncelikle tebrik ediyorum sizi.Bir sorum olacaktı server oluşturduktan sonra online bilgisayar alanında ''3'' yazısını görüyorum bu nedir acaba ? henüz hiç kullanmadım programı

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Port açmanız gerekli arkadaşlar port olmadan olmaz. Açtığınız port numarası sizekalmış istediğinizi yazabilirsiniz.

manyak1616

Üye
10 Nis 2012
155
0
Port açmanız gerekli arkadaşlar port olmadan olmaz. Açtığınız port numarası sizekalmış istediğinizi yazabilirsiniz.

hocam birazcık açarmısınız ilk defa rat kullanıcam hep keylogger kullanmıştım :)

Port dinle kısmı ne işe yarıyor ve server oluştururken port kısmında ''8989'' diye rakamlar var bu rakamlarımı açayım ?

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Portu modem arayüzünden açacaksın kardeşim. O açtığın portu de dinle kısmından dinleyeceksin. Server oluştur kısmına yine o açtığın portu yazacaksın...

jeremih

Yeni üye
3 Şub 2015
13
0
hocam pek anlamıyorum bu işlerden de yeni yeni buralardayım bana yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
reis tşk de burda kimsenin özelliğiyle ilgileneceğini sanmam. sisteme mıknatıs gibi yapışıp çıkmayacak virüs yaparsan tutar derim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.