TurkHackTeam Rat // Türkçe Kullanışlı

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Biraz daha fazla resimle programı tam tanıtsanız güzel olur :)

Elinize sağlık başarılı bir çalışma çıkartmışsınız. Allah başarılarınızı daim etsin.

1089yasin

Üye
2 Ağu 2012
214
0
Eline sağlık kardeşim program gayet iyi çalışıyor.Bir sorum olucak bilgisayar başlarken açılması için konumu Startup mu yapmalıyız ?

1089yasin

Üye
2 Ağu 2012
214
0
Kardeşim son bir sorum olucak çok soruyoruz kusura bakma da no ip otomatik ip değişme çalıştıramadım ben.Kullanıcı ve adı doğru yazıyorum ama .

HaZev

Yeni üye
31 Ocak 2015
2
0
Kardeşim burada port açarken servis adını hangisini seçmem gerekiyor yardımcı olurmusun ?

PpO7Q6.png

HaZev

Yeni üye
31 Ocak 2015
2
0
User Define'yi tıkladıktan sonra bu sayfa açıldı buradaki boşluklar nasıl olacak kardeşim, başlama portu bitiş portu falan diyo senin videonda bunlar yoktu yardımcı olurmusun ?

q3Ja1B.png

Fear-Code

Uzman üye
29 Nis 2012
1,371
0
California
Ip Yerine 192.168.2.33 Yaz. Portlu Yerlere Programa Girdiğin Portu Yaz. Servis Adı ThtRat Olsun. Sonra İnternetten Ip Adresini Alıp No-Ip' ye Bağlarsın.

Son düzenleme:

dj akkon

Katılımcı Üye
8 Ocak 2013
650
0
Otomatik No Ip Hesabı Güncelleme derken ????

bana biraz şüpeli gibi geldi yani serveri çalma gibi ?,??*

6 Tem 2014
250
0
İçinde gram şüphe olan derhal forumu terketsin arkadaşım.Bu forumun amacını anlayamamışsın demek ki !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.