Turkhackteam "Türkçülük - Turancılık" Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

``AlsancaK

Kıdemli Üye
14 Eki 2015
2,689
0
*:php?id()&
dalgalanan_gokturk_imparatorlugu_bayragi_resimleri.gif

bayrak.gif

Siyasetten uzak , ideolojik temelli bir kulüptür.

Kulüp Amacı

Bu kulübün amacı forumda insalara Türk ırkını , Türk tarihini , Türk değerlerini ve Türk kültürünü aşılamaya yönelik , bilgilendirmeye yönelik ve sevdirmeye yönelik çalışmalar yapmaktır.

Nasıl Katılırım ?

Aşağıdaki formu doldurup Öm Olarak yazarak yollaya bilirsiniz.;

Nickiniz :
Yaşınız :
Skype Adresiniz (Zorunludur Ordan Koordine Olucağız):
Neden Türkçülük/Turancılık ? :

Kulüp Yönetimi Görevleri

+ Üye almak/çıkartmak +
+ Çalışma düzenlemek (konu açma çalışması , toplantı vs) +
+ Toplantı grubu (Skype) disiplinini sağlamak +

Kulüp Yönetimi

VETERAN7
RooTİnG

Kulüp Üyeleri

Kulüp Çalışmaları

http://www.turkhackteam.org/turkiye...tomris-hatun-turkculuk-turancilik-kulubu.html

http://www.turkhackteam.org/turkiye...urak-reis-turkculuk-ve-turancilik-kulubu.html

http://www.turkhackteam.org/turkiye-turkluk-ve-turk-tarihi/1424825-turkculuk-nedir.html

http://www.turkhackteam.org/grafik-tasarimi/1424620-turancilik-ve-turkculuk-kulubu-calismam.html

http://www.turkhackteam.org/turkiye-turkluk-ve-turk-tarihi/1424533-turkculuk-ve-turancilik.html

Bu Sadece Bir Klübtür. Forum İçi tim değildir. Rütbe Verilmiyor . Bunu özelden sormayalım lütfen.

Gerekli İzin VETERAN7 'den Alınmıstır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
Nickiniz : GHOST CLOUD
Yaşınız : 17
Skype Adresiniz : berkalbayrakjb
Neden Türkçülük/Turancılık ? : Türk toplumlarının gelişmesini kalkınmasının acilen bir olmasının tek bir çatı altındaki ideolojidir. Her Türk atalarını tanır Türkçü olursa devlet içerisinde kalkınma adına ekonomi adına, gençlik adına en büyük sıçrayış olacaktır. Kısacası tüm dünya Türk'lerinin kurtuluşudur!

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
354
27
anka
Neden Türkçülük/Turancılık ? : Türk toplumlarının gelişmesini kalkınmasının acilen bir olmasının tek bir çatı altındaki ideolojidir. Her Türk atalarını tanır Türkçü olursa devlet içerisinde kalkınma adına ekonomi adına, gençlik adına en büyük sıçrayış olacaktır. Kısacası tüm dünya Türk'lerinin kurtuluşudur!

Formu buraya değil, RootİnG ' e pm olarak atacaksın.

'PedroDavis

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,336
190
112

bayrak.gif

Kulüp Amacı

Bu kulübün amacı forumda insalara Türk ırkını , Türk tarihini , Türk değerlerini ve Türk kültürünü aşılamaya yönelik , bilgilendirmeye yönelik ve sevdirmeye yönelik çalışmalar yapmaktır.

Nasıl Katılırım ?

Aşağıdaki formu doldurup konu altına yazarak ;

Nickiniz :
Yaşınız :
Skype Adresiniz :

Kulüp Yönetimi Görevleri

+ Üye almak/çıkartmak +

Kulüp Yönetimi

RooTİnG

Kulüp Üyeleri

NogayGokturk

Kulüp Çalışmaları
-

Nickiniz : qokay77
Yaşınız : 19
Skype Adresiniz : marshall.mathers.deluxe
Neden Türkçülük/Turancılık ? : Çünki Ülkücüyüm.. Sancaktepe Ülkü Ocakları YüksekÖğretim Birimi Başkanıyım. Ülkü Ocaklarının amacı da Turancılık olduğundan

ByUncertain

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
322
0
</>

Nickiniz : ByUncertain
Yaşınız : 16
Skype Adresiniz : Skype Kullanmıyorum.
Neden Türkçülük/Turancılık : Öncelikle Ülkücüyüm Nedensizce sevdik Türkçülük-Turancılık Davasını Hüseyin Nihal Atsız Atamızdan Başlayıp Bizle devam eder Yaşasın TÜRKÇÜLÜK - TURANCILIK DAVASI.

``AlsancaK

Kıdemli Üye
14 Eki 2015
2,689
0

Nickiniz : qokay77
Yaşınız : 19
Skype Adresiniz : marshall.mathers.deluxe
Neden Türkçülük/Turancılık ? : Çünki Ülkücüyüm.. Sancaktepe Ülkü Ocakları YüksekÖğretim Birimi Başkanıyım. Ülkü Ocaklarının amacı da Turancılık olduğundan

Alındınız . Paylasımlara Başlayabilirsiniz.
Skype adresinize bakın istek atıyorum kabul edin gruba alacagım.

``AlsancaK

Kıdemli Üye
14 Eki 2015
2,689
0

Neden Türkçülük/Turancılık : Öncelikle Ülkücüyüm Nedensizce sevdik Türkçülük-Turancılık Davasını Hüseyin Nihal Atsız Atamızdan Başlayıp Bizle devam eder Yaşasın TÜRKÇÜLÜK - TURANCILIK DAVASI.

Alındınız fakat skype kullanmanız gerekiyor acabilirmisiniz . Zorunlu Bütün hersey ordan yapıcalak.

ByUncertain

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
322
0
</>

bayrak.gif

Kulüp Amacı

Nasıl Katılırım ?

Aşağıdaki formu doldurup konu altına yazarak ;

Nickiniz :
Yaşınız :
Skype Adresiniz :

Kulüp Yönetimi Görevleri

+ Üye almak/çıkartmak +

Kulüp Yönetimi

RooTİnG

Kulüp Üyeleri

NogayGokturk

Kulüp Çalışmaları
-

VesselamTR

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
337
0
Turan Ordusu
Forumumuza Hayırlı Olsun. Giren Arkadaşlara Başarılar Diliyorum, En İyi Şekilde Türkçülük Ve Turancılığı Sergileyeceğini Umuyorum.

TheEros

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
773
0
Nickiniz : TheEros
Yaşınız : 15
Skype Adresiniz : J3lm4st3r
Neden Türkçülük/Turancılık ? : Ülkücüyüm ve Türkün Türkden başka dostu olmadığını biliyorum. Türklerin tek bir çatı altında toplanması için.

``AlsancaK

Kıdemli Üye
14 Eki 2015
2,689
0
Nickiniz : TheEros
Yaşınız : 15
Skype Adresiniz : J3lm4st3r
Neden Türkçülük/Turancılık ? : Ülkücüyüm ve Türkün Türkden başka dostu olmadığını biliyorum. Türklerin tek bir çatı altında toplanması için.

Alındınız .

Katılan Arkadaşlar Skype Adresinden istegimi kabul etsin
Gruba alıcam özel onları.
orada Koordine olucaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.