Turkhackteam "Türkçülük - Turancılık" Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

``AlsancaK

Kıdemli Üye
14 Eki 2015
2,689
0
*:php?id()&
Katılımlar Devam Ediyor Dostlar TURANCILIK - TÜRKÇÜLÜK Hakkında ne biliyosanız Turkhackteam İle paylasacağınız Ne varsa buyrun gelin

Her Türlü Tasarım , Metin , Destan , Hikaye , Video Hepsi olur . Herkesi Bekliyoruz.

3nCrYpTi10

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
487
0
İstanbul
nickiniz = 3nCrYpTi10
yaş = 15
skype=3nCrYpTi10 Skype
neden=çünkü türk olmak bir gururdur, niye turancılık çünkü TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR

Son düzenleme:

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Beni de ekle devrem sana zahmet.
Türk'lük için ölmek bana şereftir ben ölsemde Türk'lük Ölmez yücelir. Neden olarak bunu sunayım. :)

Son düzenleme:

``AlsancaK

Kıdemli Üye
14 Eki 2015
2,689
0
*:php?id()&
Açarım sıkıntı yok birde konu altınada paylaştım yanlışıkla teşekkür ederim.
sıkıntı yok
Beni de ekle devrem sana zahmet.
Türk'lük için ölmek bana şereftir ben ölsemde Türk'lük Ölmez yücelir. Neden olarak bunu sunayım. :)
Alındın Devrem.
Başvuru yapacak arkadaşlara şimdiden Bol Şans Bende Başvuru yaptım
alındın.

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
Bütün arkadaşlara çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Elinize sağlık.

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Kulüpler Güncellenmiştir, Üyelikler Açılmıştır. Kolay Gelsin :)

Kulüp Üyelerinin İmzasına Resimler Haftaya Yapmış Oldukları İşlere Göre Verilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.