Türkiye Uyanın... ( Sabit Video)

_TheEnD_

Uzman üye
7 Nis 2007
1,813
41
Hiçbekistan..
Müthiş video Her Türk evladının her Türk'ün izlemesi ve izletmesi gereken bir video!! Bunu daha çok kişiye izletmenin bir yolu olmalı 3333 haksızmıyım?

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
63 bin kişilik bi forumda sabit topic yaptık 200 küsür kişilik msn ime gönderdim bence yeteri kadar özen gösteriyorum. herkez özen gösterirse izlemeyen kalmaz.

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
377
WORLD
Ben sunu soylemek ısterım.Turkıye mılletıne son bır sans daha verılmıstı dunku seçımler ama Turk halkı bu Sansını elıyle itti.Türkiyenın hiç bır sansı kalmadı suan.Her zaman içimde bır umut vardı ama suan umudum kalmadı.Turk mılletı zakı mıdır?Bence değildir.Ataturk Zekıdır.Ataturk'ün o gunku seslendıgı mıllet zekıdr.Ama suan kı Turk halkı bence hiç te zekı degıldır.Hatta bu kadar adaletsızlıge Ve de Bu kadar olan seye karsı tek ses çıkarmayan mıllettır.Sızlere bır ornek vereyım;Yıl 2005 Yer Kolombiya Hukumet unıversıte Harçlarına %3 zam yapıyor ve ulke yerınden oynuyor yıkılmadık devlet bınası kalmıyor.Ve bızden bır ornek Dunyada tek ıletısımını satan Ulke Türkıye Ve Telekom goze gore gore elımızden gıttı ve Türk halkının tek bir tepkisi dahi yok.Yani Türk halkının zekılıgı ortada,Ben Türküm Fakat 2 tane Türk var Bir Biz,Bir de Digerleri :) Uyanma vaktı geçtı suan uyansak dahı ancak Kendı kendımızı yerız.Bence Türk Halkı Ulu Önder Atatürk ' ümüzü unutup kendını Baska bır yone dogru suruklemeye basladı.Kıyamet alametlerı bu oluyor heralde,Insanların Bu kadar rahat olması İnsanların bu kadar devletıne mılletıne sahıp çıkmaması Ataturk'un gençlıgıyle hiç uyusmuyor.Jonturk ler Fatihler yok artık.Suan Türkıyeyı Kaderıne terk eytmıs Bır türk halkı var.Bence Hiç te zekı degılız,Tabı dıgerleri :)

Son düzenleme:

crack

Katılımcı Üye
28 May 2007
498
4
3333 Bu tarz paylaşımlarını beğeniyorum.Evet dediğiniz gibi herkesin izlemesi gereken bir video sadec 14 kişi bakmış ve bnle beraber 3 kişi yorum yazmış ,yazık ..
Paylaşım için saol....

Tyrael

Üye
15 Tem 2007
173
1
Çok güzel ve etkileyici ir video gerçekten ,artık miilletin uyanmasi lasim tabi bizimde

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.