Ücretsiz/Ucretli Sms Gonderme Sitesi

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Merhaba lar,
Şimdiye kadar 2ndline kullaniyordum ücretli sms gönderebiliyordum ama o da çalışmıyor alternatif ücretli yada ücretsiz bir yöntem bilen varmidir?
Teşekkürler.

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Freetone tavsiye ederim
Lonsword hocam geridonus için teşekkürler ama bu uygulamada sabit numara alıyor; 2ndline da otomatik numara değişerek kendi gönderiyordu. Yanlışmı görüyorum sen denedin mi şuanda kendine gonderebiliyor musun farklı numara lardan sms

bende texnow 2ndline kullanıyordum ama hepsi çöp oldu aradım aradım bulamadım bilen varsa banada alıntı yapsın
Sende buraya yap hocam suanda bunu yapan uygulama Türkiye de yok sanırım free veya ücretli yok gibi.

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

Çoğu numara sağlayıcı uygulama havuz sistemi ile çalışmakta. Yani numara havuza düşer bazıları sosyal medya doğrulaması için kullanır bazısı arama yapmak için bazısı sms göndermek için. Yani numarayı sonuna kadar sömürürler. Bu sebepten dolayı bazen sistemler geçici olarak fixleniyor. Örneğin;

Textnow uygulaması bazen geçici olarak devre dışı bırakılıyor. Çünkü havuzda numara kalmıyor ama bazı zamanlar havuz dolduğu zaman tekrar açılıyor. Textnow'un bir sıkıntısı ise de wi-fi kullanımı. Wi-fi kullanarak uygulamaya girdiğiniz zaman hata alırsınız. Bu sebepten dolayı mobil veri ile uygulamayı kullanmanızda fayda var.

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Merhaba değerli üye,

Çoğu numara sağlayıcı uygulama havuz sistemi ile çalışmakta. Yani numara havuza düşer bazıları sosyal medya doğrulaması için kullanır bazısı arama yapmak için bazısı sms göndermek için. Yani numarayı sonuna kadar sömürürler. Bu sebepten dolayı bazen sistemler geçici olarak fixleniyor. Örneğin;

Textnow uygulaması bazen geçici olarak devre dışı bırakılıyor. Çünkü havuzda numara kalmıyor ama bazı zamanlar havuz dolduğu zaman tekrar açılıyor. Textnow'un bir sıkıntısı ise de wi-fi kullanımı. Wi-fi kullanarak uygulamaya girdiğiniz zaman hata alırsınız. Bu sebepten dolayı mobil veri ile uygulamayı kullanmanızda fayda var.
Hocam cevap için teşekkürler anlamaya çalışıyorum.
Öncelikle uygulama bumu

Google store a indirmek için yönlendirildigimde ülkenizde kullanılmıyor diyor ?

MGALIDER™

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
763
3
320
24
Hocam teşekkürler, 5sim.net var .com yok bunumu kastediyorsun link verirmisin birde velevki aldik numara sabit değil doğru mu yane engellenemez?

Hocam teşekkürler, 5sim.net var .com yok bunumu kastediyorsun link verirmisin birde velevki aldik numara sabit değil doğru mu yane engellenemez?
evet onu kastediyordum. numarayı alınca o numara tamamen size ait oluyo ve başkaları erişemiyor. Private number yani. wp olsun ister sosyal medya olsun ban yemiyor.

ve 5sim.net bu siteye girince solda istediğiniz ülkeden sadece kendinizin kullanabileceği numara ala biliyorsunuz. cok ucuza hemde

Af edersiniz forumda yeni olduğum için alıntı yapmakta zorlanıyorum

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Siz mesajınızı WhatsApp ile göndermeyecekmisiniz? Normalde default olarak böyle yapılır
Yok hocam whatsapp dan bağımsız sms göndermek istiyoruz, whatsapp bile olsa bu uygulama kendisi yazmış göndermek için deği:

"Our SMS service 5SIM provides the ability to use a temporary virtual number to receive SMS text messages online from anywhere."

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.