Ücretsiz/Ucretli Sms Gonderme Sitesi

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Merhaba lar,
Şimdiye kadar 2ndline kullaniyordum ücretli sms gönderebiliyordum ama o da çalışmıyor alternatif ücretli yada ücretsiz bir yöntem bilen varmidir?
Teşekkürler.

vEveryone

Üye
27 Kas 2020
209
77
Almanya

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Zamanında buna dair araştırmalar sonucu siteler saklıyordum onları bırakıyorum aşağıya ancak nasıl çalışır veya çalışır mı bilemiyorum kontrol edersiniz.

1 - Send Free SMS or Free MMS Worldwide
2 - Send AD Free unlimited sms to Indian Mobile Numbers without Registration | SMSTI.in
3 - Send Free Anonymous SMS Text Messages Via the Web
4 - ARMSMS.com - Anonymous SMS Messaging
Teşekkürler hocam hiçbirisi çalışmadı.
Zamanında buna dair araştırmalar sonucu siteler saklıyordum onları bırakıyorum aşağıya ancak nasıl çalışır veya çalışır mı bilemiyorum kontrol edersiniz.

1 - Send Free SMS or Free MMS Worldwide
2 - Send AD Free unlimited sms to Indian Mobile Numbers without Registration | SMSTI.in
3 - Send Free Anonymous SMS Text Messages Via the Web
4 - ARMSMS.com - Anonymous SMS Messaging
Hiçbirisi çalışmıyor hocam; bir kez daha araştırma yaparmisin belki sen birseyler bulursun. Teşekkürler

Yok mu destek olacak kimse sorunu çözemedik?

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Hocam cevap için teşekkürler. Bunlar toplu SMS gönderme sistemleri numara da değişmiyor sorup bilgide aldim. Bize globfone yada alternatif bir uygulama lazim

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,610
427
TBMM
Merhabalar değerli üye çok fazla bilindik site var fakat çoğu paralı ve ne kadar güvenilir bilemem fakat şunu önerebilirim alman vpn ve amerikan vpn ile 2ndline textnow gibi gibi e-sim uygulamalarında yeni yeni hesaplar açarak kullanabilirsiniz eminimki olur çünkü kullanılan bişey.

bir incelemenizi tavsiye ederim bu kaynaklarıda.

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Up
Merhabalar değerli üye çok fazla bilindik site var fakat çoğu paralı ve ne kadar güvenilir bilemem fakat şunu önerebilirim alman vpn ve amerikan vpn ile 2ndline textnow gibi gibi e-sim uygulamalarında yeni yeni hesaplar açarak kullanabilirsiniz eminimki olur çünkü kullanılan bişey.

bir incelemenizi tavsiye ederim bu kaynaklarıda.
Hocam geridonus için teşekkürler 2ndline ve Textnow çalışmıyor tr de suanda parası önemli değil, diğerlerini de denedim çalışmadi. Sende birini deneyip bulursan kendine sms gönderebilirsen herkese ilaç olur şuanda dünyada tr telefonuna anonim gonderen bir uygulama site bulamadım.

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,610
427
TBMM
Up

Hocam geridonus için teşekkürler 2ndline ve Textnow çalışmıyor tr de suanda parası önemli değil, diğerlerini de denedim çalışmadi. Sende birini deneyip bulursan kendine sms gönderebilirsen herkese ilaç olur şuanda dünyada tr telefonuna anonim gonderen bir uygulama site bulamadım.
İlgilenip sizlere dönüş sağlayacağım.

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Sonunda bulabildim arkadaşlar fakat ne kadar güvenilir yada nedir ne degildir emin değilim ihtiyacım yok çünkü kullanmadım iyi forumlar dilerim.

Hocam bende çalışmadı sen test etmismiydin benzer site çok çalışan yok zaten. Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.