USB Belleğinizi Anahtar Yapın v1.7.1 By 20071999 C#

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Dostum, " 10/70 neden bu kadar gösterdi bilmiyorum, güvenmeyen indirmesin."?

Programı obfuscate ettik ya, unuttun mu :D
O yüzden bu kadar virüs gösteriyor.

Biz kodları saklamaya çalıştık bu yüzden AV kodların şifrelenmiş oluşundan işkillendi.

Şifreliyorlarsa kesin Türüjendir :D
ojwekohtqjekothgkqeopghqjeoth

Tekrardan ellerine sağlık :)

MaskedMenace

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
252
0
injustice
Ellerine sağlık hocam gayet başarılı ve geleceği olan bir program her ne kadar benzerleri olsa da günümüzde çoğu tutmuş uygulamalarında benzerleri var fakat kendi gösteren uygulama her zaman daha ön planda tutuluyor başarılarının devamını dilerim.

Ben bir sorunla karşılaştım benim belleğimden ötürüdür büyük ihtimalle USB'yi görmüyor (SANDİSK)

MD6

Üye
1 Ara 2018
158
0
CyberWarrior
Live bir işletim sistemi kullanarak Windows'un kurulu olduğu diskteki başlangıç klasöründen bu programı bulup silerim, açılışta şifre felan istemez. Bilgili biri için 2 dakikada bypass edilebilecek bir program. Ama, yinede uğraşmışsın, geliştirirsen, disk şifrelemeyi vs... yapabilirsen başarılı olacağına inanıyorum.

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Live bir işletim sistemi kullanarak Windows'un kurulu olduğu diskteki başlangıç klasöründen bu programı bulup silerim, açılışta şifre felan istemez. Bilgili biri için 2 dakikada bypass edilebilecek bir program. Ama, yinede uğraşmışsın, geliştirirsen, disk şifrelemeyi vs... yapabilirsen başarılı olacağına inanıyorum.

BIOS şifresi ayarlasam? ve program kendini startup klasörüne atmıyor. Disk şifrelemede windowsun kendi yazilimi var BitLocker diye onunla şifrelersin. Zaten liselerdeki a.t.**** programini kurmadan pc hocasi 40 türlü önlem aldı sonra kurdu.

Son düzenleme:

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
Elerinize Sağlık Hocam Bizim Okulda Öğrencilerin Tahtayı Açmalarını Engelemek İçin Aynı bu Programa Benzer Bi Program Kulanıyoduk Gerçekten İşe Yarıyo

MD6

Üye
1 Ara 2018
158
0
CyberWarrior
BIOS şifresi ayarlasam? ve program kendini startup klasörüne atmıyor. Disk şifrelemede windowsun kendi yazilimi var BitLocker diye onunla şifrelersin. Zaten liselerdeki a.t.**** programini kurmadan pc hocasi 40 türlü önlem aldı sonra kurdu.

Startup’a koymasan ne fark eder? Ben Live’den girer, istediğim veriyi alırım. BitLocker kullanan adam bu programı ne yapsın zaten?

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Startup’a koymasan ne fark eder? Ben Live’den girer, istediğim veriyi alırım. BitLocker kullanan adam bu programı ne yapsın zaten?

BitLocker ı sen çok yanlış anlamişsın bitlocker diskini şifreler. Adam yine pc de internette yapacağini yapar. LIVE İÇİN BIOS ŞIFRESİ ÇÖZÜM OLACAKTIR. DEDIGIN GIBIYSE PC YE ŞIFRE KOYMAYADA GEREK YOK O ZAMAN.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.