Uykusuzluk Sıkıntı yaratırmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Ara 2015
246
0
Vancouver
Beyler hergün eve 10 da geliyorum.malum pc oturmak için zaman ayırıyorum gece 3-4 kadar takılıyorum kahve içiyorum her gece .Sabah 7 de kalkıyorum 3 saat uyku ileyim her gün . Uykusuzluk sıkıntı yaratırmı?

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
3 saat uyku değilde her gece kahve sıkıntı yaratır. İnsana 4 saat uyku uygundur. Daha dirençli olur. Hatta fazla uyumak aptallaştırır.
Ama kahveyi çok içme kalbe zarar.

ShuJaira

Kıdemli Üye
26 Tem 2010
4,960
17
N-map
Kahveyi aç karınla bol tüketirseniz durmadan ileride midenizin delinmesine sebep olacaktır.. Nescafe İçine Yarı sür yarı kahve eklerseniz sağlıgınız açısından daha iyi olur

d11dd11

Üye
21 Şub 2010
153
0
ben de aynı şekilde yaşama tutunuyorum,kahve yerine doktorumun verdiği uyarıcıyı alıyorum.Bir zaman sonra düzen haline geliyor zaten gram uykusuzluk hissetmiyorsunuz

Son düzenleme:
13 Ara 2015
246
0
Vancouver
Evet ben öyle yapıyorum az bişey süt kalanını sıcak su şekerden kaçının. Fazla cafein tüketimi vucutta ciddi zararlara yol açıyor inanın buna. Aç karınla kesinlikle içmeyin
şeker kullanmam zati :RpS_thumbsup:
kahveyi azaltayı veya tamamen bırakayım o zaman ya tamda bağımlısı olmuştum :D sıkıntı çıkarcaksa içmem , siz her gün içermisiniz böyle?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.