Çözüldü Virüs Programı Önerileriniz.

theraps

Üye
18 Tem 2010
103
0
Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm.

Bilgisayarımda ciddi derecede virüs olduğunu düşünüyorum.

yaklaşık bir saat önce açtığım konuyu görenler olmuştur wifi sorunum var wifiye hiçbir şekilde bağlanamıyorum ve windows güvenlik duvarım kapalı şekilde duruyor açılmıyor açmaya çalıştığımda hata alıyorum. çözümünü araştırdım söylenenleri uyguladım ama nafile.

önere bileceğiniz böyle sağlam bir virüs programı veya tarama combofix tarzıda olabilir varmı?

yada daha önceden açılmış konu varmı yönlendirirseniz sevinirim.

bilgisayarımı komple temizlemek istiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Merhaba
bilgisayarınızı Zemana AntiMalware Premium Türkçe İndir 2.74.2.150 programı ile tartmanızı öneririm.Ayrıca klasör seçeneklerinden gizlenen dosyaları göster dedikten sonra hemen altında sistem klasörlerini gizle (önerilen) yazar onda tik vardır ona tıklayın tik i kaldırın bütün sistem klasörleri görünsün antivirüs programı onlarıda tarasın belki sistemin gizlenen dosyalarındada olabilir

Lisans: GIVEAWAY-3667-2597
751 günlük

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Zemane ve eset bunun dışında hiç birşey kullanma komutanında sana vermiş olduğu linkteki kur sonra adwere cleaner ve junk removel tool kur bu kadar diğer programlar kaspersky örnek ben lisanslı müşterisiydim adamlar rus virüsüne engel olamıyor düşünün firmanın yönetici temsilcisini türkiye aradım bana sattıgınız ürün siz daha rus virüsünü temizlemiyorsunuz dedim adamlar bana şunu dedi o zaman format atın dedimki adamlara o zaman kaspersky kullanmama gerek yok lisansımı dağıtıyorum dedim ve turhackteamde lisansımı paylaştım eğer iyi bir antivirüs programı istiyorsan ben sana eset full serial vereyim yapacagın işlem esetin kendi sitesinden eseti kur sonra bana mesaj at

Komutanın verdiği program adını bilmedigimiz için kardeşimiz komutan diyorum

12 Tem 2007
188
0
Zemane ve eset bunun dışında hiç birşey kullanma komutanında sana vermiş olduğu linkteki kur sonra adwere cleaner ve junk removel tool kur bu kadar diğer programlar kaspersky örnek ben lisanslı müşterisiydim adamlar rus virüsüne engel olamıyor düşünün firmanın yönetici temsilcisini türkiye aradım bana sattıgınız ürün siz daha rus virüsünü temizlemiyorsunuz dedim adamlar bana şunu dedi o zaman format atın dedimki adamlara o zaman kaspersky kullanmama gerek yok lisansımı dağıtıyorum dedim ve turhackteamde lisansımı paylaştım eğer iyi bir antivirüs programı istiyorsan ben sana eset full serial vereyim yapacagın işlem esetin kendi sitesinden eseti kur sonra bana mesaj at
Komutanın verdiği program adını bilmedigimiz için kardeşimiz komutan diyorum
Programın ismi: Process Hacker
Yüklendiği bilgisayarda;
-Özel ifadeyle bir etkinliğin(uygulamanın) harcadığı CPU, kapladığı hafıza boyutu, yer aldığı klasör vb. unsurları gösterir.
-Genel bir ifadeyle de yüklendiği bilgisayarda olup biteni görüntüler.
Virüsü saptamada kullanılabilir. Birini alt etmenin yolu, onu tanımaktan geçer. Bilgisayarın kendi etkinlikleri dışındaki etkinliklere göz gezdirilir. Anormal olarak veri ve CPU harcayan, kıytı köşede tuhaf(farklı) bir isim olarak duran bir etkinliğe rastlarsan, virüsle karşı karşıyasın demektir. Bu sayede bu virüsü tanımış olup ona karşı koymanın en sağlıklı yolunu da arayıp bulursun.
Teşekkür ediyorum kardeşim

theraps

Üye
18 Tem 2010
103
0
Arkadaşlar hepinize çok Teşekkür ederim eset'i yükleceğim şuan ben kaspersky yükledim 16 tane zararlı yazılım buldu trojan falanda var içlerinde baya işe yaradı aslında ama eset nod32 yi deneyeceğim bir daha sonuçları buraya yazarım teşekkürler.

alicihancelik

Katılımcı Üye
23 May 2016
522
6
ÖTÜKEN
Eset Smart Security tavsiye ederim tek tek iliğine kadar siliyor acımıyor ve üstüne üstün bilgisarayına yüklediğin herşeyi kontrol edıyor kendisi siliyor çok sağlam program bence gelmiş geçmiş en iyi anti virüs programlarından bir tanesi

theraps

Üye
18 Tem 2010
103
0
Teşekkürler arkadaşlar Kaspersky adClenear zemane ve eset kullandım bu 4 lü arasından benimde en çok dikkatimi çeken ve kendimce gözlemlerime dayanarak en iyisi eset.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.