Virüs programım

ozanbayram05

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
363
0
Selamın aleyküm abilerim kardeşlerim pc me herhangi bir oyun hilesi indiriyorum biliyorsunuz hilelerde virüs algılıyor defenderim felan hep kapalı ama hileyi açtığım an sağ tarafa bildirimler geliyor hilenin dosyalaarını felan siliyor pcm win 10

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

İndirdikten sonra mı hata alıyorsunuz, yoksa indirirken mi ? Google Chrome virüslü dosyaları engelleyebilir. Onun haricinde PC'nizde var olan virüs programlarını tekrar gözden geçirip, açıksa korumayı kapatabilirsiniz.

ozanbayram05

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
363
0
indirirken bir sorun almıyorum masa üstüne rarı getiriyorum rardan çıkarttığım anda silmese bile sağ tarfda hemen bidirmler geliyor virüs felan diye sonrada siliyo felan işte win 10 dan anlamıyorum fazla ondan soruyorum

BatHero

Üye
26 Mar 2018
236
1
Space
benim pc de win 10 bunlarla hiç uğraşmıyorum win update ide sildim win defenderide sildim kökten hallettim youtube dan bak windows defenderi silersin youtubedan bulamıyosan sitelerden bakarsın

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
13
Mars
Sen hileyi indir. Anti-Virüsü kapat tabii. Sonra HxD adşı program ile hex kodlarına bir bak. Eğer Şireli değilse kodlar görünür. zararlı bir kod yoksa gönül rahatlığıyla kullanabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.