Visual Basic 2012 Download + Key Alma + Dil Paketi

ByLoss

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
723
0
Tokat/Niksar

Arkadaşlar Yeni Çıkan Visual Studio Express 2012 İndirme + Dil Paketi'ni İndirmeyi göstereceğim.

Visual Studio 2012 İndirme Linki: Tıklat İndir Ben Upload Etmedim. Orjinal Dosya.

Dil Paketi İndirme Linki:
Tıklat İndir

Arkadaşlar Visual Studio'yu Yükleyin. Size Key Soracaktır. Bunu Almak İçin;

Key Soduğu Yerde "Kayıt Ol " Gibi Bir şey Var, Tıklayın. www.outlook.com çıkacaktır. oraya üye iseniz giriş yapınız yoksa üye olun. son isteyen bilgileri verin ve sonda size key'i verecektir.

Yükleme bitince Dil paketini yükleyin.

Güle Güle Kullanın :)

Alıntı Değildir..!

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByLoss

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
723
0
Tokat/Niksar
Sağ ol.
post_thanks.gif
Butonuna da Basarsan iyi olur :)

utkuaziz

Katılımcı Üye
7 Eyl 2010
274
0
Ben indirdim kurdumda keyi halledemedim güzel paylaşım ama sağol yardımcı olursan sevinirim

msnkopatcocuk

Katılımcı Üye
27 Eyl 2011
809
0
Teşekkürler ,

Şuan Kuruyorum Benim Bilgisayarım Kaldırırmı ?

i3 İşlemci 6 Gb Ram 1 Gb Ekran kartı ?

comboKOko

Katılımcı Üye
30 Eyl 2012
949
0
keyi atarsanız memnun oluruz outlok vermir 2 saatttri deniorum iş yeri falan çıkıo keyi atarsanız mutlu olruuz kısacası

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.