Visual Basic 2012 Download + Key Alma + Dil Paketi

l2onaldo

Katılımcı Üye
6 Ocak 2012
641
0
Kardeşim Cvp Vermemişsin sadece win 7'demi Çalışıyor Win Xp'de çalışmıyor diye duymuştum.

akman_firat05

Yeni üye
30 Eki 2007
3
0
selam. bu programa ihtiyacım var. ama key olayını özelden isteyemiyorum. 40 mesaj atmalıymışım bu özelliği kullanmak için. henüz 2 mesaj atmışlığım varmış. bununla birlikte 3 mesaj oluyor. özelden bana key atarsanız devinirim. ilgilendiyiniz için teşekkürler.

ByLoss

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
723
0
Tokat/Niksar
selam. bu programa ihtiyacım var. ama key olayını özelden isteyemiyorum. 40 mesaj atmalıymışım bu özelliği kullanmak için. henüz 2 mesaj atmışlığım varmış. bununla birlikte 3 mesaj oluyor. özelden bana key atarsanız devinirim. ilgilendiyiniz için teşekkürler.

fb.com/hackerloss arkadaşlık yollama mesaj at.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.