VMware kali linux wifi adaoptörü bağlama Sorunu

Rime2

Yeni üye
21 Haz 2022
37
4
Arkadaşlar kullandığım adaptör bu AC1200 Mbps Dual Band USB 3.0 Adaptör Kablosuz bi yardım edin nolur virtulbox denedim oda olmadı lütfen resimli fln yardım edeniliyorsanız edin yada yardımcı bir vidyo yada değiştiriyim mi wifi adaptörünü

jogacan

Katılımcı Üye
20 Mar 2022
421
1
210
Vmware kullanıyorsan adaptörü bağladığında karşına bir küçük pencere açılır. Connect the host veya connect the virtual gibisinden tam anımsayamadım şu anda. virtual olanı seçtiğinden emin ol.

Rime2

Yeni üye
21 Haz 2022
37
4
- Downloads – Oracle VM VirtualBox
siteye girmelisniz.

- VirtualBox 6.1.38 Oracle VM VirtualBox Extension Pack , indirmeniz gerekmektedir .

Bende aynı sorunu yaşamıştım bu şekilde düzeldi.

bu işlem virtulbox için değilmi benimkisi VmWARE

Vmware kullanıyorsan adaptörü bağladığında karşına bir küçük pencere açılır. Connect the host veya connect the virtual gibisinden tam anımsayamadım şu anda. virtual olanı seçtiğinden emin ol.
Dostum denedim ama işe yaramadı başka bir çözümün var mı ?

Akmenhan

Yeni üye
11 Tem 2022
48
13
Arkadaşlar kullandığım adaptör bu AC1200 Mbps Dual Band USB 3.0 Adaptör Kablosuz bi yardım edin nolur virtulbox denedim oda olmadı lütfen resimli fln yardım edeniliyorsanız edin yada yardımcı bir vidyo yada değiştiriyim mi wifi adaptörünü
Ben magbox kullanıyorum o tarz bı adaptör alırsan paketin arkasında yazması lazım 802.11n veya bazılarında yazıyor linux destekli diye o tarz adaptörleri denemelisin bencr

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.