vuzu!Luz Boş Durmadı :D, standrewsuc.com/ HaCKeD

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
Site: http://www.standrewsuc.com/

Zone: https://tik.lat/MJY0g

Zone-H den alamadım Neden Anlayamadım :S, Neyse, Müziği değiştirdim İndexte Daha iyi Oldu Galiba, Sitenin Admini Seçsin ;), Mail Atar :D

Bu arada Kilise Sitesiydi, Müslümanlara Hakaret İçeren Makale Vardı, İmzamı Atayım Dedim

St. Andrew's Haney United Church Tam Adı ;), Artık Hacked By Vuzu!Luz TurkHackTeam

Son düzenleme:

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
Yorumlar İçin Teşekkürler, Ayrıca Adam Indeximi Kaldırmak İçin Siteyi Sıfırlamış Bakın Ne Yazıyor:

standrews.com is experiencing technical difficulties.
Our site was hacked and front page was defaced.

We are currently working on getting things running again.

Peace to you (and to Turkish Hacker - hope you had fun!)

erdem277

Yeni üye
30 Tem 2008
18
0
Ellerinize Kollarınıza Klavyenize Sağlık, Keşke Bende Yapabilsem, Ama Demekki Sizlere Kısmetmiş

MaxMurat

Katılımcı Üye
17 Şub 2008
464
0
Win.32/system/

heheh adamlar ana sayfanin bozuk oldugunu söylemis ve de türk hackerede insallah eglenebildiniz diye yazmislar tebrikler,vuzuiluz ;)

NECRQ

Üye
7 Tem 2009
231
0
SeyyaR
Yorumlar İçin Teşekkürler, Ayrıca Adam Indeximi Kaldırmak İçin Siteyi Sıfırlamış Bakın Ne Yazıyor:

ne yazıyo pek ingilizcem ei deqil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.