watsap mesajlarını silmem gerek

88sTre

Yeni üye
15 Nis 2022
6
0
Windows uzak masaüstü kirala 20 tl ye
whatsap web ile telefonu oraya gir sonra
play storeden rdp bağlantı uygulaması indir oradan takip et
ama bu bir çözüm değil işi biliyorsa tekrar ister

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,114
348
abi deneme vardı batırdım annemlerin telefona sonuçları atçaklar watsap web açsam okula gidince gelirse güzelbi dayak yeriz pederden şunun botu motu yokmu veya başka bişey
kahkaha attım dostum gerçeklerle yüzleş batırdıysan bir sonra ki denemeye daha çok ve verimli çalış yani saklayarak nereye kadar götüreceksin ki sanırım yksye hazırlanıyorsun yks geldiği zaman sonuçlar açıklandığın da nasıl saklayacaksın ve geri dönüşü olmayacak temel oluşturmazsan sonra çalışmanın bir mantığı olmaz yetiştiremezsin şimdiden konuları iyi kavra :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.