Watsapp ı ele geçirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
BU YÖNTEM İLE KARŞI TARAFIN WATPSAPP INA EL KOYUYOSUNUZ O GİREMİYOR ÇÜNKÜ WATSAPP A 1 KULLANICI GİRER KARŞI TARAFIN GERİYE DÖNÜK DEİLDE O ANKİ KONUŞMALARINI GÖREBİLİRSİNİZ
Google Play'den Disa
adlı uygulamayı yüklüyoruz ardından uygulamayı açıp skip diyoruz.
Sol üstte yer alan ünlem işaretine basıyoruz oradan WhatsApp'ı seçiyoruz açılan bölümde
name : buraya sallayın bir şeyler number : kurbanın numarasını yazın.
En önemli kısım burası kurban hangi hattı kullanıyorsa mcc-mnc.com sitesine giriyoruz search yerine Türkiye(bu sitede Turkey olarak girilecektir) yazıyoruz hangi oparetörü kullanıyorsa ona göre kodları alıp yazıyoruz şimdi kurbanın telefonuna kod gelecek o kodu sosyal mühendislik bilgilerimizle alıyoruz bu sizin durumunuza kalmış bir şey
ve kodu girdikten sonra uygulamaya artık WhatsApp bizimdir.

ÖRNEK:
Kod disa olarak gidecek ama kullanıcı bunun wp için olduğunu anlamayacak misal şöyle bir diyalog canlandırabilirsiniz ?

+ Ahmet benim acilen işim düştü kardeşim ?
- Buyur Ne oldu
+ Kardeşim bir oyun oynuyorum o oyunda ödüller veriyorlar , eğer telefon bağlantısı yaparsak . Senin numaranı yazıcam gelen kodu bana verirmisin ?
-tamam
tşk

Konu baltalayanları görmüyoruz sanmayın. Beğenmeyen yorum yapmak zorunda değil, eline sağlık

Son düzenleme:

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Tamam da kodu biz aldıktan sonra disa'ya ne gerek var
Kod disa olarak gidecek ama kullanıcı bunun wp için olduğunu anlamayacak misal şöyle bir diyalog canlandırabilirsiniz ?

+ Ahmet benim acilen işim düştü kardeşim ?
- Buyur Ne oldu
+ Kardeşim bir oyun oynuyorum o oyunda ödüller veriyorlar , eğer telefon bağlantısı yaparsak . Senin numaranı yazıcam gelen kodu bana verirmisin ?
-tamam
tşk.U(

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Konu baltalayanları görmüyoruz sanmayın. Beğenmeyen yorum yapmak zorunda değil, eline sağlık

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Faydali lazim olur belki eline saglik devrem

teşekkür ederim

Teşekkür ederim yararlı konu

sağolun iyi günler

Ellerine sağlık, teşekkürler.

teşekkür ederim

Yararlı Konu

Teşekkür
sağolun ben teşekkür ederim

Yararlı Konu Eline Sağlık

teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.