Mobil WhatsApp hesabım çalınıyor

Anonimadam163

Yeni üye
12 Tem 2020
9
0
Merhaba arkadaşlar benim arkadaş grubuma bir hacker dadandı 2 arkadaş kesin olarak hacklandi ve diğer arkadaşlar da büyük olasılıkla hacklandi ben daha hacklanmadim ama telefonuma doğrulama kodları ve telefon aramaları geldi gelecekte hacklancam gibi hissediyom ne yapabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Feqtico

Junior Hunter
24 Haz 2020
684
216
/root/
Cevap: Whatsap hacklanma yardım edin !!!

Merhaba arkadaşlar benim arkadaş grubuma bir hacker dadandı 2 arkadaş kesin olarak hacklandi ve diğer arkadaşlar da büyük olasılıkla hacklandi ben daha hacklanmadim ama telefonuma doğrulama kodları ve telefon aramaları geldi gelecekte hacklancam gibi hissediyom ne yapabilirim

Hacklendiler derken ne oldu mesela? Ona göre cevap vermek lazım

Anonimadam163

Yeni üye
12 Tem 2020
9
0

Whatsapa erişim gitti bi arkadasın whatsap telefon doğrulama yerinde -1 saniye yazıyor 2 arkadaşta gruplara instagram sizi * gibi absürt şeyler yazdı

Feqtico

Junior Hunter
24 Haz 2020
684
216
/root/

Whatsapa erişim gitti bi arkadasın whatsap telefon doğrulama yerinde -1 saniye yazıyor 2 arkadaşta gruplara instagram sizi * gibi absürt şeyler yazdı

Erişim gittiyse whatsapp güvenlik için kilitlemiş olabilir Wp>ayarlar>güvenlikten güvenlik bildirimlerini gösteri aç sonra iki adımlı doğrulamayı aç mesajlarına ulaşmasın.ek olarak birşey olursa söyle.

Anonimadam163

Yeni üye
12 Tem 2020
9
0
Erişim var whatsap bende ama arkadaşlar kapattığı halde son görülmeler yakın bi zamanda

Erişim gittiyse whatsapp güvenlik için kilitlemiş olabilir Wp>ayarlar>güvenlikten güvenlik bildirimlerini gösteri aç sonra iki adımlı doğrulamayı aç mesajlarına ulaşmasın.ek olarak birşey olursa söyle.
Sıra bana gelcek gibi bunu nasıl önleyebilirim

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
3,007
Cevap: Whatsap hacklaniyor yardım edin !!!

Merhaba ,

Güvenlik önlemleri alın , iki adımlı doğrulamayı etkinleştirin. Size gelen hiç bir kodu başka birisine göndermeyin. Her ihtimale karşı WhatsAppta ki mesajlarınızı temizleyin.

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
248
İstanbul
Cevap: Whatsap hacklaniyor ?

Dostum öyle bir şey yapması için direkt whatsapp in ağına sızması gerek,muhtemelen siz trojan yediniz telefonlara ya da sistemsel bir sıkıntı format atmayı dene.

Anonimadam163

Yeni üye
12 Tem 2020
9
0
Hocalarımın da dediği gibi sosyal medya hesaplarını bir süre kapat ve telefonuna format at.
Hesabını kapatan arkadaşlar da hacklandi bundan garanti kurtuluş yolu var mı mesela tam ben aranırken ucak moduna aldim ve mesaj ve aramalar kesildi ve saat 1 civarı hackliyolar

Yardım !!! Yapabilceğim başka bişey var mı?

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya

Yardım !!! Yapabilceğim başka bişey var mı?

Merhaba whatsapp hesabınızda 2adımlı doğrulamayı açıp gelen kodu kimseye söylemezseniz hiçbir şekilde sorun olmaz. Genelde kodla kandırarak whatsapp alıp hacker olduğunu zanneden arkadaşlar diğer numaralara da yazıyor. Onları da alırız diye çok gördüm dediğim şekilde yaparsanız kimse giremez. İyi forumlar.. :mahcup:

Anonimadam163

Yeni üye
12 Tem 2020
9
0

Telefon numarasını kendi telefonundan giriyo galiba 3 arkadaş saat 1 de hacklandi hesabları çalınmıştı ama giren kişi bizi bıraktı hacker 2 kişiye dadandı şuan peşimizi bıraktı galiba gelişmeleri söyliycem

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
1,574
Instagram

Telefon numarasını kendi telefonundan giriyo galiba 3 arkadaş saat 1 de hacklandi hesabları çalınmıştı ama giren kişi bizi bıraktı hacker 2 kişiye dadandı şuan peşimizi bıraktı galiba gelişmeleri söyliycem

Merhaba Whatsapp'tan gelen kodları başkası ile paylaşmayın. Telefonunuzu antivirüs ile tarayın. Önceden bir arkadaşınız size bir program yükletmişse silin içinde trojen olabilir ve sakin olun :)

Hacker dediğiniz kişiler eski bir arkadaşlarınız olabilir mi? Belki şaka yapıyorlardır. Belki size önceden bir program yükletmişlerdir ve programın içinde trojen vardır. Durup dururken birileri size bulaşmaz. Tanıdığınız biri olmalı, ona göre hareket etmelisiniz.

Son düzenleme:

Anonimadam163

Yeni üye
12 Tem 2020
9
0

Hacker dediğiniz kişiler eski bir arkadaşlarınız olabilir mi? Belki şaka yapıyorlardır. Belki size önceden bir program yükletmişlerdir ve programın içinde trojen vardır. Durup dururken birileri size bulaşmaz. Tanıdığınız biri olmalı, ona göre hareket etmelisiniz.
Bi arkadaş monster legendden kızla tanıştı bu arkadaş ilk önce whatsap instagram telefon g mail hacklandı bi de bu arkadaşın yakın olduğu kızı baya hackladi kız bence bizim oğlanın arkadaşlarını hackliyor olayı böyle düşünüyom

SeaMar

Üye
29 Eki 2018
163
0

Hacklemek her babayiğidin yapacağı bir şey değildir whatsapp web giriş yapmış olabilirler senin yapacağın tek şey whatsap verilerini sil hesabını 1 haftalığına kapat hesabını sil telefonuna hard format at telefonuna sen bilmeden yazılım yükledilerse bütün sosyal hesaplarına telefon doğrulaması ekle ve telefonun gizli programları göster seçeneğine tıkla bak bakalım gizli yazılım yüklemişler mi

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.