Mobil WhatsApp hesabım çalınıyor

Anonimadam163

Yeni üye
12 Tem 2020
9
0
Merhaba arkadaşlar benim arkadaş grubuma bir hacker dadandı 2 arkadaş kesin olarak hacklandi ve diğer arkadaşlar da büyük olasılıkla hacklandi ben daha hacklanmadim ama telefonuma doğrulama kodları ve telefon aramaları geldi gelecekte hacklancam gibi hissediyom ne yapabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
Cevap: Whatsap hacklaniyor ?

Merhaba;

Günümüzde Hayla Çalışıyormu Bilmiyorum Ama Zamanında WhatsApp Hesaplarıni Kapatmak İçin Aşağıdaki Konuda Anlatıldığı Gibi Bir Yöntem Vardi. Bu Yöntem İle WhatsApp Numarasına Doğrulama Kodları Gönderip Akabinde WhatsApp a Bir Mail Atılarak Hesap Geçici Süreliğine Kapatabilabiliyordu. Sizin de Başınıza Böyle Bir Durum Gelmiş Olabilir. Bunda Korkulacak Pekde Bir Şey Yok. Dediğim Gibi Geçici Süreliğine WhatsApp Hesabınıza Erişim Sağlayamazsınız, Okadar.

https://www.turkhackteam.org/whatsapp/1824219-whatsapp-hesabi-bloke-etme.html

Iyi Forumlar...

Anonimadam163

Yeni üye
12 Tem 2020
9
0

Merhaba;

Günümüzde Hayla Çalışıyormu Bilmiyorum Ama Zamanında WhatsApp Hesaplarıni Kapatmak İçin Aşağıdaki Konuda Anlatıldığı Gibi Bir Yöntem Vardi. Bu Yöntem İle WhatsApp Numarasına Doğrulama Kodları Gönderip Akabinde WhatsApp a Bir Mail Atılarak Hesap Geçici Süreliğine Kapatabilabiliyordu. Sizin de Başınıza Böyle Bir Durum Gelmiş Olabilir. Bunda Korkulacak Pekde Bir Şey Yok. Dediğim Gibi Geçici Süreliğine WhatsApp Hesabınıza Erişim Sağlayamazsınız, Okadar.

https://www.turkhackteam.org/whatsapp/1824219-whatsapp-hesabi-bloke-etme.html

Iyi Forumlar...
Yok hacker whatsap hesaplarını geziyor hesabını silen arkadaşların son görülmesi bazen 1-2 dk bile önce olabiliyor kendi hesabım bende onun için önlem ne yapabilirim adam profesyönel :(

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
288
Londra

Yok hacker whatsap hesaplarını geziyor hesabını silen arkadaşların son görülmesi bazen 1-2 dk bile önce olabiliyor kendi hesabım bende onun için önlem ne yapabilirim adam profesyönel :(

Dostum tekrar yazıyorum hesabını sil telefona format at bundan güvenli imkan yok yukarıda dediğimi uygulasan sorun kalmıycak​

bandistown

Yeni üye
31 May 2020
25
0

Ciddi şekilde anlama sıkıntın olduğunu düşünüyorum. Arkadaşların yardım mesajlarından sonra hala "ne yapıcağım" diye sorman çok garip.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.