Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ONEMEGAS

Yeni üye
2 Tem 2019
2
0
WhatsApp plus girdiğimde bu sürüm 19 Ağustos da güncelliğini yitirmiş dir diyor uygulamayı kullanamıyorum ne yapmam lazım?

muhammed540

Yeni üye
22 Ocak 2019
18
0
WhatsApp +2 için active APK sı varmı varsa konuyu güncelleyebilir misiniz.

Bende wp silinmiyor çünkü

Paket bozuk görünüyor dedi. Whatsapp yüklü iken indirmeye çalıştım. Telefonumdan whatsapp silinmiyor. Kendi uygulaması. Ne yapmam gerek ?
WhatsApp+2 yüklemen gerekiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

muhammed540

Yeni üye
22 Ocak 2019
18
0
Kendi sitesinde neden gözükmüyor. Aradığınız sayfa kapandı diyor. Bana wp+2 gerek WhatsApp kaldırılmıyor

musa45

Üye
13 Nis 2014
124
0
Ankara
Cevap: Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN-2 / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v7.40

Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;4684761' Alıntı:
Whatsapp+ PLUS
(Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon-Anti-Ban)
v 7.40

GRZB1y.jpg

Hocam Abo2Sadam'ın modladığı Whatsapp+ kullanıyordum ama bildiğim kadarıyla artık güncelleme yapmıyor. Baya bi özelliği olduğu için tercih ediyordum ama güncelleme olmadığı için şuan kullamıyoruz maalesef.

Abo2Sadam'ın modlu versiyonuna en yakın önerebileceğiniz modlu/anti-banlı Whatsapp olarak hangisini tavsiye edersiniz ?

GBWhatsApp, OGWhatsApp, YoWhatsApp, FMWhatsApp vs

Bunları kullandınız mı ? Hangisini tavsiye edersiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.