Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN- / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v8.45 Güncel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seodeveloper

Yeni üye
15 Ocak 2019
38
0
Cevap: Whatsapp+ PLUS - ANTİ-BAN-2 / (Özelleştirilebilir Mod'lu Versiyon) v7.40

Mesajım bulunsun güzel uygulama

Gny06

Yeni üye
10 Mar 2019
32
0
27
Ankara

Ben kullanıyordum sonra WhatsApp hep engele düşürdü beni süre geliyordu bana silin dediler yoksa bir daha numaranıza WhatsApp kullanamazsınız kalıcı olarak engelyer numara dediler silmek zorunda kaldım varmı hala kullananlar uygulamayı

Maxpayne123

Yeni üye
1 Haz 2019
1
0

an unexpected error has occurred

Böyle hata veriyor giremiyorum

Feorless

Yeni üye
30 Ağu 2019
13
0

Whatsapp plus sitesi artık uygulamanın gelişimini durdurmuş mu yanlış mı biliyorum?
Whatsapp plusa geçeceğim kullanan arkadaşlar uygulamamanın çalışıp çalışmadığı konusunda dönüş yapabilir mi?

DoubleeqW

Yeni üye
9 Şub 2019
4
0

Ben yükledim Gayet iyi çalışıyor.Her şey yerli yerinde.

Z3NOR

Yeni üye
2 Mar 2019
5
0
26
C:/

Ƴαĸαмoz1Յ1Գ;4684811' Alıntı:
Sohbetler ekranında iken seçenekler tuşu>
>Gizlilik
>1 Çevrimdışı ol
>2 Mavi Tikleri Gizle
>3 İkinci Tiki gizle
>vs.
Hocam ben en son yeni sürümünü kurdum fakat tek sorun rehberimde ki kişiler whatsapp ta çıkmıyor rehber erişimi de etkin ne yaptıysam ne kadar yol varsa denedim numaraların başına +90 yazıyorum yine de whatsapta görünmüyor rehberde kayıtlı kişiler ne yapmam lazım lütfen yardımcı ol

Ozbadem

Üye
13 Ocak 2018
197
0

WhatsApp plusu yıllardır kullanıyorum tek sorun yok kullanınca hesabınız banlanacak vs şeylere inanmayın sorun çıkaracak bişey olsa senelerdir aktif olarak milyonlarca kişinin kullanımına açık olmaz

13 Ocak 2019
241
1
root$

WhatsApp plusu yıllardır kullanıyorum tek sorun yok kullanınca hesabınız banlanacak vs şeylere inanmayın sorun çıkaracak bişey olsa senelerdir aktif olarak milyonlarca kişinin kullanımına açık olmaz

Bilmediğiniz konularda yorum yapmayınız. Whatsapp kişi verisini bir sunucu üzerinden kendi veritabanına gönderiyor ve gönderdiği rapor içerisinde kullandığınız whatsapp bölümünde fmwhatsapp,yowhatsapp tarzı bir whatsapp execution apk dosyası görürse engel yiyorsunuz.

lukademia

Üye
11 Ağu 2018
101
0
21
gaziantep

Ben linke tikladimda başka yerlere gidiyo indiremedim yardımcı olurmusun

Beyfendiii

Yeni üye
25 Ocak 2019
30
0

bu linkteki uygulamada silinen mesajları gösterebiliyormu

lukademia

Üye
11 Ağu 2018
101
0
21
gaziantep

Reis ben indirdim kulandımda süper herşeyi iyi ama güncelle diye bişey çıkıyo ve gitmiyo 2 günde bir cıkıyo ben baştan kurmak Zorunda kalıyom bı çaresi yok mu

icifci

Yeni üye
2 Kas 2019
1
0

WhatsAppa girilmiyor

H4ckerFish

Yeni üye
5 Haz 2016
3
0
Desktop

Durmadan ban atıyor WhatsApp ve ve gün içindeki mesajlar siliniyor onun çözümü nedir yeni sürümü mü bekleyeceğiz

CCeSSuRR

Yeni üye
4 Kas 2019
2
0

Eline emeğine sağlık başarılı fakat söylemek istediğim bir şey var anlar mısın bilmem bu uygulamada önceki versiyonlarında o dediğin bir süreçleri çevrimiçi olduğunda anlık görebiliyordum bu modlarda olmuyor mu yoksa ben mi yapamıyorum hangisini aktif etmem gerekiyor bilginiz varsa paylaşır mısınız kişi listesindekiler açtığında uyari almak için

nofearsd

Yeni üye
13 Kas 2019
1
0

aralık ayı wp+ indirme linki bırakır mısınız? şimdiden teşekkürler

Acemii34

Yeni üye
20 Ocak 2019
41
0

Tarih yanlış hatası alıyorum saat ve tarih doğru olmasına rağmen bu hatayı alıyorum.
Farklı tarihler denedim saati ileri geri aldım kış uygulamasıdır dedim ama fayda etmedi yardım ederseniz sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.