wifi kırma hakkında yardım

denizmavisi27461

Yeni üye
10 Nis 2016
30
0
Merhaba arkadaşalar iyi forumlar bir kaç bişi anlatacağım şimdiden zamanınızı aldığım için özür dilerim.

Yaklaşık 2 3 senedir bu iş için oğraşıyorum linuxta bir tek wep windowsdada bir tek dumper kullandım bunların dışında wordlist olmadığı için diğer alternatifleri deneyemedim. 4 Ay önce askerde bir arkadaş benim kardeşim kırıyor dedi bende sivile gidince banada öğretsin dedim tamam dedi ama adamı ne kadar arasam bana öğretmedi işi, ben günlerce pcde programlar indirip deniyorum bilgisayar sürekli virüs yiyor ama bir türlü yapamıyorum. Geçende birisi benim çocuk kırıyor dedi program için para istedi çocuk dediğimde 11 yaşında yine ben 11 yaşındaki çocuk yapıyor ben yapamıyorum diye program arayışına başladım yabancı siteleri dolaştım yine sonuç pc virüs yedi.

Arkadaşalar bana yardımcı olacak şu çileden beni kurtaracak arkadaşaların yardımını bekliyorum.

Haakan Soylu

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
815
0
İlk öncelikle yardım konusu isteklerinizi THT yardım merkezinde açmalısınız .
Wi-Fi kırmak istiyorsanız bunların ek olarak bir cihaz almalısınız , Wi-Fi kırıcı olarak bilinen teknosa'da bulunmaktadır .
Onu aldıktan sonra araştırırsanız o makine ile nasıl yapıldığını kesinlikle öğrenebilirsiniz.

ZeuF

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
398
26
Genel
kardeşim wifi adoptör almalısın. lattoptan giriyosan dumpper cevrendekileri kırma olasılıgı var ama mesafe kısa olur az ag görürsün
linux ile kırcaksan chipsetli wireless anten şart. cünkü bildigim kadarıyla lattopun antenini kullanmıyor linux dahili olması lazım

google chipset wireless anten yazarsan bircok örnek görebilirsin. biraz araştırma yapmalısın ama.

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Merhaba arkadaşalar iyi forumlar bir kaç bişi anlatacağım şimdiden zamanınızı aldığım için özür dilerim.

Yaklaşık 2 3 senedir bu iş için oğraşıyorum linuxta bir tek wep windowsdada bir tek dumper kullandım bunların dışında wordlist olmadığı için diğer alternatifleri deneyemedim. 4 Ay önce askerde bir arkadaş benim kardeşim kırıyor dedi bende sivile gidince banada öğretsin dedim tamam dedi ama adamı ne kadar arasam bana öğretmedi işi, ben günlerce pcde programlar indirip deniyorum bilgisayar sürekli virüs yiyor ama bir türlü yapamıyorum. Geçende birisi benim çocuk kırıyor dedi program için para istedi çocuk dediğimde 11 yaşında yine ben 11 yaşındaki çocuk yapıyor ben yapamıyorum diye program arayışına başladım yabancı siteleri dolaştım yine sonuç pc virüs yedi.

Arkadaşalar bana yardımcı olacak şu çileden beni kurtaracak arkadaşaların yardımını bekliyorum.
kali linux resmi sitesinden iso dosyasini indirin en az 8 gb lik bie usb temin edin sonra unet bootin programi ile usb ye kurun sonra bios ayarlarini usb den baslayacak sekilde ayarlayin ve kalide virussuz toollar mevcut :)

HoKaFo

Üye
7 Şub 2010
96
0
sana tavsiyem backtrack sonra kalilinux veya wifislax bunlardan birini indir en küçük boyutlu backtrack olması lazım internette linkleri var bulabilirsin. bunları kullanmakla ilgili youtube da milyonlarca türkçe ingilizce ispanyolca hatta arapça:D videolar var. çok zor bişey değil benim teorik araştırmam 1 ay sürdü pratikte 1 hafta uğraştım ama sonuç olarak youtube da izlediğim iki dakikalık video ile işi çözdüm kolay değil biraz başın ağrıcak ama ısrar edersen kırarsın bana kalırsa drumper felan bunlarla hiç uğraşma linux da kod yazark hacklemenin hazzını hiç bişe vermiyor şuan elimde şuan fazla değil 20 kadar şifre var bunların 6-7 tanesini elimde hiç internet olmadan aldığım şifreler bikere patlat devamı zaten gelir.. verdiğim işletim ssitemlerini kullanamazsan buraya yaz gene yardımcı oluruz..

denizmavisi27461

Yeni üye
10 Nis 2016
30
0
sana tavsiyem backtrack sonra kalilinux veya wifislax bunlardan birini indir en küçük boyutlu backtrack olması lazım internette linkleri var bulabilirsin. bunları kullanmakla ilgili youtube da milyonlarca türkçe ingilizce ispanyolca hatta arapça:D videolar var. çok zor bişey değil benim teorik araştırmam 1 ay sürdü pratikte 1 hafta uğraştım ama sonuç olarak youtube da izlediğim iki dakikalık video ile işi çözdüm kolay değil biraz başın ağrıcak ama ısrar edersen kırarsın bana kalırsa drumper felan bunlarla hiç uğraşma linux da kod yazark hacklemenin hazzını hiç bişe vermiyor şuan elimde şuan fazla değil 20 kadar şifre var bunların 6-7 tanesini elimde hiç internet olmadan aldığım şifreler bikere patlat devamı zaten gelir.. verdiğim işletim ssitemlerini kullanamazsan buraya yaz gene yardımcı oluruz..
Hocam linuxta hangi yöntemi kullandın hangi videoyu kendine baz aldın hangi videoyu izlemem lazım eğer mumkunse face varsa özelden rica etsem atarmisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.