wifi kırma hakkında yardım

denizmavisi27461

Yeni üye
10 Nis 2016
30
0
Merhaba arkadaşalar iyi forumlar bir kaç bişi anlatacağım şimdiden zamanınızı aldığım için özür dilerim.

Yaklaşık 2 3 senedir bu iş için oğraşıyorum linuxta bir tek wep windowsdada bir tek dumper kullandım bunların dışında wordlist olmadığı için diğer alternatifleri deneyemedim. 4 Ay önce askerde bir arkadaş benim kardeşim kırıyor dedi bende sivile gidince banada öğretsin dedim tamam dedi ama adamı ne kadar arasam bana öğretmedi işi, ben günlerce pcde programlar indirip deniyorum bilgisayar sürekli virüs yiyor ama bir türlü yapamıyorum. Geçende birisi benim çocuk kırıyor dedi program için para istedi çocuk dediğimde 11 yaşında yine ben 11 yaşındaki çocuk yapıyor ben yapamıyorum diye program arayışına başladım yabancı siteleri dolaştım yine sonuç pc virüs yedi.

Arkadaşalar bana yardımcı olacak şu çileden beni kurtaracak arkadaşaların yardımını bekliyorum.

Nigella Umbreon

Katılımcı Üye
26 Nis 2016
640
0
İlk öncelikle yardım konusu isteklerinizi THT yardım merkezinde açmalısınız .
Wi-Fi kırmak istiyorsanız bunların ek olarak bir cihaz almalısınız , Wi-Fi kırıcı olarak bilinen teknosa'da bulunmaktadır .
Onu aldıktan sonra araştırırsanız o makine ile nasıl yapıldığını kesinlikle öğrenebilirsiniz.

Saçmalığın daniskası, yok öyle bir alet.
Eğer bilgisayarın laptop ise bir şey almana gerek yok, masaüstü ise wi-fi kırmak için wi-fi adaptör almalısın.
Daha sonra herhangi bir linux'da wps-wpa-wpa2-wpe gibi kırarsın ama şifrelemeye göre kırma zamanı da artar.

14 Nis 2014
230
0
Saçmalığın daniskası, yok öyle bir alet.
Eğer bilgisayarın laptop ise bir şey almana gerek yok, masaüstü ise wi-fi kırmak için wi-fi adaptör almalısın.
Daha sonra herhangi bir linux'da wps-wpa-wpa2-wpe gibi kırarsın ama şifrelemeye göre kırma zamanı da artar.

bilgisayarım laptop ama olmuyor linux mint ve kali linux var ikisini de denedim ağlar çıkmadı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.