Windows 7 Siyah Ekran Hatası

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
C:\Windows
Dostum Pc Kasasının ıcındekı hdd ye baglı olan sata kablosunu cıkar tak arka power'ı kapatıp ac sonra ekran kartınının kablosunu cıkar tak yenıden bunları dene olmadı format sart...

Like A G6

Katılımcı Üye
7 Ocak 2013
409
0
root@kali:~#
Dostum Pc Kasasının ıcındekı hdd ye baglı olan sata kablosunu cıkar tak arka power'ı kapatıp ac sonra ekran kartınının kablosunu cıkar tak yenıden bunları dene olmadı format sart...

Format atmam için bi bahane oldu . Recovery denedim olmadı güvenli mod ile açtım olmadı.

İlk defa oluyorsa bilgisayarı yeniden başlat.

Hocam ilk defa olmadı 4-5 kere resetledim recovery dendim olmadı herhalde format atılacak gibi.

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
C:\Windows
Format atmam için bi bahane oldu . Recovery denedim olmadı güvenli mod ile açtım olmadı.

Hocam ilk defa olmadı 4-5 kere resetledim recovery dendim olmadı herhalde format atılacak gibi.

Recovery Denedım dıyorsun Guvenlı mod denedım dıyorsun bunlarda calısmamıssa dostum senın sıtemının bır dosyası sılınmıs yenıden format cekmen lazım...

VisionamiaM

Yeni üye
31 Ocak 2013
0
0
Yajni yardım ederdimde bendede vardı o sorun fakat hoşgeldiniz yazısı çıktıktan sonra yarım saat siyah ekranda takılıyodu. Sonra kasaya indirdim dövdüm yapıştırdım düzeldi. :D 8 sene format ta yemedi :D

OV3RNIGHT

Katılımcı Üye
27 Eki 2012
695
1
Tekirdağ
Merhaba arkadaşlar windows 7 hoşgeldiniz yazısı gelmeden önce siyah ekran geliyor ve öyle kalıyor ne yapabilirim ? Format şart gibi :)

Kardeşim belki Mantıksız Gelecek Ama Bende de Bir Ara Bu Sorun Vardı Doğru Ekran KArtı Sürücüsünü Kullanmadığım İçin Neyse Ki Cpud-z İle Bilgisayar Özelliklerine Bakıp Uygun Olanı İndirdim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.