Windows Vista

alph_er

Üye
25 Şub 2008
105
1
ali sami yen :)
arkadaşlar vista daçıkan hatalar genellkile güvenlik kısıtlamalarıdır.ve pc yi kasan da budur.
kullanıcı işlemlerinden kullanıcı denetimi ve güvenlik duvarını kaldırırsanız hiçbir hata raporu ile karşılaşmazsınız.yaklaşık 15 gündür vista kullanıorum henüz bi sorunla karşılaşmadım.kısa zamanda vistaya uyumlu prolar çıkacak zaten
tek karşılaştığım sorun shadow security scanner vista uyumlu değilçıkınca bana haber verirseniz sevinirim....

Umados

Yeni üye
21 Haz 2008
25
0
çok saol valla kardeş burdada gördüm kendi pc emdede gördüm ben windws 95 ten tut wme ye kadar ordan tutu xp ye vistaya kadar herşeyi gördüm ama vista daha iyi daha süper ama işlemcine göre değişir mesela vista yüksek işlemcide süper sorunsun sualsiz çalışınr ama kalkıp ta 512mbddr2 ye vista yükleseniz çok ktu olur

serkan_544

Yeni üye
16 Ağu 2008
15
0
avusturya\viyana
cok güzel anlatmisin kardes cok saol
ama benim bi sorunum var visita da
yardim ci olursan sevinirim
bilgi sayari actigimda karsima
c:\windows\sminst\BLservice.exe
diye sorun geliyo
acill yardim lazim yoksa pc yi sinirden dagatacam

__kayra__

Yeni üye
2 Eyl 2008
1
0
bunların hepsi çok iyi güzelde yavaş bi fikrin varmı yada bi programm hızlandıramammı vistayı ddr2 2gb rem çift çekirdek 256 ekran kartı falan var yardımcı ol kardeş

e-r-c-e

Yeni üye
23 Ağu 2007
9
0
LONDON\KSK 35½
abi en iyisi xp vista sdece internette ve görünümde iyi xp daha hızlı hem vista cok kasıyo
Bende senin gibi dusunuyordum arkadasim ama adamlar gecekten dusunerek yapmislar vistayi.Bende vistayi kullanmaya basladikca anliyorum xp den cok daha farkli oldugunu vista acilirken biraz yavas ama sistemin iyi ise acildiktan sonra inanilmaz hizli bende core 2duo 2gb ram var bide 7200 rpm hdd yada solute state HDD kullandiginda xp den hizli diyebilirm sana

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
güzel paylasım tsk ler yanlız program nasıl kaldırılıyor yardım ah bıde almanca olmasa nevardı sankıı simdiden tskler budurumda helppppp demem gerekıyor sanırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.