WordList oluşturma (Brute force için)

PsychoosTR

Üye
30 Tem 2016
204
1
26
mars
BAŞLIKTAN ANLAŞILCAĞI GİBİ WORDLİST OLUŞURACAĞIZ.

Uğraştım bi Teşekkür.

NOT:Kali de crunch yüklü olarak gelir diğer Linux lar içinse sudo apt-get install crunch denmesi yeterlidir.

Uçbirimi açıyoruz

9QZ6zN.png

Görüldüğü gibi crunch yazıyoruz.

KURALLARI;
crunch <en az sayı > <En çok sayı> <kullanılcak karakterler>

Örneğin ;

crunch 1 6 aAbB123

Çıktısı ;

37GXn9.png

1360 kadar satır oluştu.

O KADAR UĞRAŞTIM Bİ TEŞEKKÜR

tokikolik

Uzman üye
16 Mar 2017
1,419
4
İstanbul
cupp.py yi kullanmanızı öneririm kişiye özel wordlist oluşturursunuz :) Bu wordlist çok fazla sonuç çıkarıyor

TimuHack

Uzman üye
15 Mar 2017
1,856
5
New York
BAŞLIKTAN ANLAŞILCAĞI GİBİ WORDLİST OLUŞURACAĞIZ.

Uğraştım bi Teşekkür.

NOT:Kali de crunch yüklü olarak gelir diğer Linux lar içinse sudo apt-get install crunch denmesi yeterlidir.

Uçbirimi açıyoruz

9QZ6zN.png

Görüldüğü gibi crunch yazıyoruz.

KURALLARI;
crunch <en az sayı > <En çok sayı> <kullanılcak karakterler>

Örneğin ;

crunch 1 6 aAbB123

Çıktısı ;

37GXn9.png

1360 kadar satır oluştu.

O KADAR UĞRAŞTIM Bİ TEŞEKKÜR
Ellerine Sağlık Ama Kullanmıyacam :)
+ Teşşekür

YHTeam

Katılımcı Üye
27 Ara 2015
307
0
Teşekkürler konu yararlı ama program hakkında bişey söylicem program çok gereksiz kelimeler oluşturuyor hiçbişeye yaramıyo cupp daha iyi bence

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
"crunch" Hakkında bir çok konu açıldı , bir çok döküman/video mevcut, Diğer Wordlist oluşturan toollara yönelirseniz daha faydalı, olucağına eminim, Ellerine sağlık. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.