xp ve wista kullananlar bakın lütfenn!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
arkadslar xp ve wista kullananlar yazabilirmi görüşlerini bilgisayrımı wistaya yükseltmek istiyorum görüşleriniz ne dir wista kullananlar??

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
arkadaslar simdi söyleyin windows 7 yi kurayımmı ? bir de bu demo mudur süre kısıtlamalımıdır nasıl orjinalleştirircem full yapcam bir de nasıl türkçeleşir bu yardım ...

CoveRed

Kıdemli Üye
9 Eki 2008
2,451
7
!!! TANRI DAĞLARı !!!
arkadaslar simdi söyleyin windows 7 yi kurayımmı ? bir de bu demo mudur süre kısıtlamalımıdır nasıl orjinalleştirircem full yapcam bir de nasıl türkçeleşir bu yardım ...

Şu anda demo değil bildiğim kadarıyla windows vista kullananlar 1 yıl ücretsiz kullanıyo ama işltm sistemi yeni olduğu için büyük bir ihtamal açığı olacaktır.O yüzden sen biraz daha xp devam et windows 7 otursun tam orj alır kurarsın ok ;);)

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Vista Efek bakımından Güzeldir PC iyiyse vista Kullan ama bence ofice yazilimidir vista oyun vb oynucaksan Xp den şaşma Vista çok yer kaplar xp ona göre daha az ..

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
ya arakdaslar bende su an xp var ve ben nasul yükliicem windows 7 yi yardım lütfenn xp den windows 7 yi yükelsem sorun cıkarmı ? bi de nasıl yüklenir bu enreden bulurum

AtomiX34

Üye
10 Mar 2009
68
0
Ramine güvenıyosan vista yukle ama vistayı calıstırmak ıcın en az 2gb ram olması lazım ;)
Ayrıca arkadasların dedıgı gıbı dogru duzgun prog. oyun vs calıstıramazsın desteklemıyo.
Bunları 1 sene vısta kullanmıs bırı olarak soyluyorum tecrubelıyım yani ;)

Hiçte öyle bi sorun yok eski bilgisayarım 512 mb ram vardı
Dün Xp den sıkıldığım için vista 32 bit yükledim
Xp den çok daha hızlı olsuğuna eminin

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
arkadasşlar yükledim gayety güzel ama drıverları sanırım kendi kurdu ben kendimce ati readon drıver yükledim ama görünüm biraz deişti peq memnun deilim ama kendisi de yaptıgı zaman gözlerim bozuluyo biraz fazla parlakj bu yüzden kendim yukledim ati drıverini ama kaldıramk istiyorum sizcede kaldırayımı

vceneviz

Katılımcı Üye
12 Nis 2007
538
2
arkadaşlar ilginize teşekkür ederm ama konuya girince mesajları baştan sona okyun en önemlisi en alttakini okuyun ben diyorumki şimdi wündows 7 yi kurdum güzelde çalışıyo ama drıver ları yukleemdim kendi buldu da görüntüsü felanayarladı ama biraz parlıyo sanki gözlerim bozulduyoo yas geliyo yani bn deki ati readon drıveri mi kurayım ama o drıverda xp ve wista da var wistanınkini kursam calısırmı kurayımmı yoksa kendimi kalsın ??

x_sasa_X

Üye
29 Ocak 2009
125
0
windows updateden kendi yüklüyo biliyorum ama emindeilim cd si yokmu

arkadaşlar ilginize teşekkür ederm ama konuya girince mesajları baştan sona okyun en önemlisi en alttakini okuyun ben diyorumki şimdi wündows 7 yi kurdum güzelde çalışıyo ama drıver ları yukleemdim kendi buldu da görüntüsü felanayarladı ama biraz parlıyo sanki gözlerim bozulduyoo yas geliyo yani bn deki ati readon drıveri mi kurayım ama o drıverda xp ve wista da var wistanınkini kursam calısırmı kurayımmı yoksa kendimi kalsın ??
kendisi windows update den yüklüyo sanırım ama emin deilim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.