Yakalanmadan DDoS atmak?

24 Haz 2021
145
22
33
Hangi Tür sitelere ddos atabilirim polis falan yakalanmadan yani hapis falan yada sorun çıkmadan
dostum son zamanlarda fake ddos dos programları çıkıyor anonymous doser fln onlar en kötülerden boşa indirme polis yakalamadan felan onun çözümü ddos atarken gizlenmek proxy vpn vs bişiler değiştirerek gizlenip atıcaksın 20 dk da bi ip değişirsin daha iyi gizlenme olur. Gelelim ddos dos programına bunun için torshammer öneriliyor genel olarak ona bi göz at derim onun haricinde pek ddos program araştırması yapmadım iyi günler :D

DeathWarrior01

Uzman üye
14 Ocak 2021
1,745
1,097
Evren
Hangi Tür sitelere ddos atabilirim polis falan yakalanmadan yani hapis falan yada sorun çıkmadan
Aşağıya birkaç tane ddos programı attım.Tek başına yapacaksan pek etkili olmaz.

Büyük sitelere saldırmak için bir sunucunun olması gerek yada bir interentte satılan bot paneller.Layer 7 saldırılar kolay olmuyor çünkü.Kendi Modemin üzerinden saldırı yaparsan kendi işletim sistemini ve modemi yormuş olursun.O sebeb bir bot panel yada sunucu üzerinden python araçları ile saldırmanı öneririm.Üste bir arkadaş vermiş zaten.

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Merhabalar,

Github'daki yada internetteki çeşitli araçları kullanarak, hedef siteye yada IP'ye DDos atabilirsiniz. Bununla birlikte bazı botnet ağları ve bu işe yarayan web siteleri de kullanarak, hedefinize ulaşma ihtimalinizi arttırabilirsiniz. Aşağıya bir tane DDos aracının nasıl kullanılacağını anlatan bir link bırakıyorum. Daha fazla araç için forumumuzu yada interneti araştırabilirsiniz.

https://www.turkhackteam.org/konular/golden-eye-ddos-programi-kullanimi.1961183/

İyi forumlar.

Nonantiy

Global Moderatör
28 Haz 2020
1,997
1,091
Kayseri
Merhabalar, eğer kendi internetinizden ddos atarsanız yakalanma payınız var. Polisin uğrasmayacağını düşünüyorum ama gizli olmak istiyorsanız serverlardan atmanız gerekiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.