Yapay Zeka Kulübü açılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

badboy

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
374
0
Katılacaklara başarılar , red teamde olmasam kaçırmazdım daha sonra fırsatım olursa katilacağım

realkerimkilic

Yeni üye
12 Eyl 2019
5
0
yapay zeka külübünün amacını açıklıyabilirmisiniz hani haber falan mı paylaşılıcak yoksa yapayzeka hakkında projeler mi yapılacak ona göre katılmayı düşünüyorum

fotino

Üye
29 Mar 2013
112
0
Umarım girecek herkes için çok yararlı bir kulüp olur. Ben de yapay zeka mühendisliği öğrencisi olarak bu kulüpte yer almayı isterim.

Sovbidal

Katılımcı Üye
19 Eyl 2019
256
1
Hacker
öğrteim amaçlımı yoksa bilgisi olan insanları alıp daha iyi başarılı halemi getirecekseniz bunu açıklarsanız sevinirim. ona göre baş vuracağımda. teşekkürler

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,388
51
Lisemde bununla ilgili öğretim amaçlı bir eğitime katılacağım eğer orda başarılı olur ve biraz çözersem başvuru açıksa buraya başvurumu atacağım :)

OUTLIER

Yeni üye
18 Haz 2019
7
0
Here
Merhaba;
Yapay zekaya ilgi duyduğum için yazılım öğrenmek istiyor ve burada gelişmeye çalışıyorum. Henüz elle tutulur bir bilgi birikimi elde edemedim ne yazık ki. Ancak bu kulübe girmeye ve bu alanda gayret etmeye çok hevesliyim. Şuan yeterli olamayacağımı düşündüğüm için ilerki bir zamanda bu kapıyı çalmak istiyorum. Ben kendimi geliştirdiğimde kulüp başvuruları hala açık olur mu o konuda endişeliyim. Şuan başvuruda bulunacak olsam bile o kadar yetersizim ki. Hazırlıksız yakalandım sanırım. Aynı sorunun tekrarı gibi olacak ama tam olarak asgari hangi bilgi ve donanıma sahip olmamız gerekiyor? Başvurular ne zaman sonlanacak? Tekrar açılır mı? Ne zaman açılır? Azami üye sayısı gibi bir sınırlama var mı? Olacak mı?

Şimdiden teşekkürler. Başvuruda bulunacak arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

OUTLIER

Yeni üye
18 Haz 2019
7
0
Here
Bunu ben de merak ediyorum. Ama ben daha çok araştırırken öğrenecek bir ekip arıyorlarmış gibi anladım. Bakalım yetkililer ne cevap verecekler

LEOHUNTERA

Üye
31 Ara 2018
79
3
Öncelikli olarak Sizden beklediğimiz araştırma yapabilme becerisine ve potansiyeline sahip olmanız. Yapay Zekâ alanıyla ilgili teknik bir bilgi birikimine sahip olmanızı beklememekle beraber, Bilgisayar Bilimleri konusundaki temelinizin de sağlam olmasını bekliyoruz. Yapay Zekâ konularını bu temel üzerine inşa edeceğiz.

Goknur60

Yeni üye
9 Kas 2019
21
0
canakkale
İyi hislerim kuvvetlidir yari insan yari empatim aglar arasi alisverisi en eski arama kodlarini biliyorum telapatik ve sezgisel hislerimle hareket ederim burdan bisi cikarmi bilmem ama tam otizimli insanlarin yeri bu klup sevdim hayirlisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.