Yardım Lazım ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

powerage

Üye
23 Eki 2010
248
0
Arkadaşlar Ben bişey Soracağım. ..

Vista Kullanıyorum

win7 ye format atmadan geçebilrmiyim ..

Teşekkürler ..

Cevabı Vereceklerin Rütbesi yüksek olursa iyi olur Sakata Gelmeyelim ;)

..

barin

Katılımcı Üye
6 Tem 2010
252
0
Öncelikle şunu belirteyim arkadaşım bu sitede rütbe bilgiye değil yazılan mesaj sayısına veriliyor :) O yüzden böyle bi sınırlama yapman çok yanlış. Formatlamadan vistadan win7 ye geçiş yapabilirsin. En güvenli ve açıklayıcı bilgiyi microsoftun sitesinden sana göstereyim :) Aşağıdaki linki tıkla ve incele. Hangi vista sürümünden hangi win7 sürümüne yükseltebileceğin, online sistem testi gibi bi çok konnuda microsoft sana yardımcı olacak :) İyi geceler...

Link : https://tik.lat/BQI48

powerage

Üye
23 Eki 2010
248
0
Rütbe Yüksek Derken birinin Rütbesi yüksekse Daha Fazla Şey Bilmiş oluyor ;)

Ötekilere Bişey Demem Bilmior demem
rütbesi yksek olursa iyi olur dedim sadece Teşekkürler Genede

barin

Katılımcı Üye
6 Tem 2010
252
0
Polemik yaratmak istemiyorum da :D Rütbesi yüksek olunca daha çok şey bilmiş olmuyor. Daha çok mesaj yazmış oluyor :) Sorunun cevabını microsoft verdi. Hayırlı akşamlar...

TTSavunucuTT

Katılımcı Üye
15 Kas 2010
529
0
..PiSiKoPaTLaR DiYaRı.. :
bak kardeş bilgisayar özelliklerden 40-50 gb boş alan ayır vistada bu özellik var...

sonra win7 cd sini tak ve sadece ayrdıgın sürücüyü seç ... ben bu yontemle kurdum win7 yi ve hiçbir sorun yok açılışta da kendisi soruyor vista mı win7 mı diye ;)....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.