Yardım Merkezi’nde Ödüllü Yarışma!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,378
1,989
Dinlenmede.
Merhaba.
Bu bir ihtiyac yarismasi degil arkadaslar (!) Katilanlarin bu hediyelere ihtiyaci var diyerek algi oluşmiyacaktir. (Keşke ihtiyaci olan birine gitse yardim dahi ederim şahsim adina) katilim cok az bu yarismaya ve öngörüsü de bu ihtiyaci varmis demesinler dusuncesi diye anliyorum.

Bu algiyi kirmak ve katilimin rekabetci bir ortamda yapilmasi ayrica her uyenin hakki oldugu sadece eglenmek adina yapildigini anlatmak adina.
Bende katiliyorum yaziyorum :)

Ayrica forumda bagis yap diye linkler goruyordum bu hususta ise yonetici musait bir arkadasla gorusmek fazla degil 2 soruma cevap almak adina rahatsiz edecegim.

Forum uyuma eğlenmene bak. :))

jasgues

Katılımcı Üye
22 Nis 2009
806
32
Sakarya
Yardımın bir yarışma olarak kullanılmasına karşıyım. Yıllardır müsait oldukça yardım merkezindeyim ve orada yardım etmeye edicem

Ego1st

Uzman üye
15 Mar 2018
1,109
25
Yarışmanın kazananı üye oylarıyla belirlenirken mesela atıyorum Y kullanıcısının ismi gözükmesin sadece ne kadar yardım yapmış, yaptığı yardımlar gözüksün.Öbür türlü taraflı oylama olabilir.

Benim düşüncem bu şekilde.

8 Kas 2019
202
0
Mezar
Katılacaklara başarılar diliyorum...

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

*Senin kadar hiç kimseyi sevmedim.*​

hulusi213

Yeni üye
16 Eki 2019
1
0
#katılıyorum[/QUOTE]
fakat ben yenı uyeyım kımseye cevap yazmamıs olabılırım ne yapmam gerek ?
teşekkürler ?
2019 da uye olduguma bakmayın :D uye olmustum ama kullanmadım hıc bılmıyordum tht ne ile alakalı bır forum
fakat 2020 de kullanmaya basladım yeni yeni kullanıyorum Forum nasıl açabılırım acaba ? Youtube kanalım var yaklasık 1000 aboneyim
ve orada içerikler paylaşmaktayım Eğer lazım olursa yanı ıse yarar olursa konu açıp ınsanları bılgılendırebılırım :) umarım herkese yardımcı olucak paylasımlarda bulunurum Lütfen konu nasıl açarım yardımcı olun ? !!!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.