Yardım Merkezi’nde Ödüllü Yarışma!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
fakat ben yenı uyeyım kımseye cevap yazmamıs olabılırım ne yapmam gerek ?
teşekkürler ?
2019 da uye olduguma bakmayın :D uye olmustum ama kullanmadım hıc bılmıyordum tht ne ile alakalı bır forum
fakat 2020 de kullanmaya basladım yeni yeni kullanıyorum Forum nasıl açabılırım acaba ? Youtube kanalım var yaklasık 1000 aboneyim
ve orada içerikler paylaşmaktayım Eğer lazım olursa yanı ıse yarar olursa konu açıp ınsanları bılgılendırebılırım :) umarım herkese yardımcı olucak paylasımlarda bulunurum Lütfen konu nasıl açarım yardımcı olun ? !!!

turkhackteam.org adresine gidin, herhangi bi' bölüm seçin. (Alakasız bölüm olmasın!!!)
Sonrasında sol üstte "Yeni Konu Aç" diyerek konu açabilirsiniz. Ayrıca böyle soruları bu konu altında değil, yetkili kişilere özel mesaj aracılığıyla iletin veya "Yardım Merkezi" bölümüne konu olarak açın.

NYANKO

Üye
22 Eki 2019
215
2
128lik c typelı usbde gözüm kaldı iyi mi :)
Herkese başarılar Ben de gönül işi olmasından yanayım :)

Ekleme;
Geçenlerde dikkatimi çekti yardım edeceğim diye boş boş yorumlar/alakasızca cevaplar/konu sahibinin konu içeriğinden bağımsız&alakasız yardımlarda bulunan bir üyemiz vardı, etkinliği artıralım derken bunları da artırmış olmayalım? İstenilirse o üyenin nickini özelden iletebilirim

Son düzenleme:

sentez006

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
680
0
Böyle Düşünceli İnsanlarla Olmaktan Gurur Ve Mutluluk Duydum , Başarılar Dilerim

xyegenx

Yeni üye
1 Nis 2020
1
0
Katılan arkadaşlara şimdiden başarılar diliyor, birlik ve dayanışmanın eksik olmadığı günler diliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.