Yardım Merkezinden Beklentileriniz.

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
63
İstanbul
Merhaba değerli Turkhackteam üyeleri. Yardım merkezi, forumun en aktif kategorisi, elbette sizlerin de en çok işine yarayanı.
Biz THT yönetimi olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, yardım merkezi hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek istiyoruz. Yardım merkezinin dezavantajlarını, eksiklerini ve bu kategoriyle ilgilenen yöneticiler hakkındaki olumsuz görüşlerinizi düzeltilmesi için izlenmesini istediğiniz yolları konu altından veya bana özel mesaj yoluyla iletiniz. Eleştirileri yaparkenki üslubunuza dikkat ediniz,yapıcı olmaya çalışınız.
Sizler için, en iyisini yapmaya gayret ediyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Konulara çözüldü atıp kaçan modlar var diyorsunuz kusura bakmayın ama açtığınız konuya onlarca post geliyor ama okumaktan üşenip direk çözümü istiyorsunuz, o çözüldü ibaresi eklenen konularda post kasımı baya mevcut, mod bunu engellemek için konuyu kilitliyor

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
konulara çözüldü atıp kaçan modlar var diyorsunuz kusura bakmayın ama açtığınız konuya onlarca post geliyor ama okumaktan üşenip direk çözümü istiyorsunuz, o çözüldü ibaresi eklenen konularda post kasımı baya mevcut, mod bunu engellemek için konuyu kilitliyor
%500 katılıyorum hocam bakıyorum konuyla ılgısı yok sadece post kasmak ıcın yapıyorlar bence modların yaptıgı gayet normal

siberdrone15

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
4,446
3
Moderasyon için bu bölüme ayrı bir ekip ayrılsın derim post Kasımı ve gereksiz yorumun en çok olduğu bölüm.

Aynı konu her gün açılıyor ve her gün de aynı postları geliyor. Gereksiz spam oluyor. Modların kilitlemesi zaman oluyor.

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
33
Konulara çözüldü atıp kaçan modlar var diyorsunuz kusura bakmayın ama açtığınız konuya onlarca post geliyor ama okumaktan üşenip direk çözümü istiyorsunuz, o çözüldü ibaresi eklenen konularda post kasımı baya mevcut, mod bunu engellemek için konuyu kilitliyor

"Bazı yöneticiler" sırf iş yapmış olmak için yapıyor. İlk sayfadaki postumda belirttiğim gibi yeterli cevap gelmeden işi oldu bittiye getirip kapatanlar mevcut. Kapatmak yerine gereksiz olanlar silinip konudaki üyeler uyarılsa bence daha uygun olur. Soru soran kişi tekrardan konusunu açtırmak için uğraşmaz.

Bazıları yeni tim kurulsun demiş. Moderatörler zaten bu işi yapmak için burdalar. Onlar bu sorumluluğu kabul ettikleri için o rengi ve rütbeyi taşıyorlar. Yeterli online süresi olupta ilginlenmiyorlarsa bu onların suçu. Eskiden "Yardım Merkezi" ekibi olarak bir yönetim grubu aktif edilmişti. Şuanda böyle bir grup olmadığa göre görev başarısızlıkla sonuçlanmış.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg

Şöyle bir durum var, üye kuralları okumadan konu açıyor, kaçtır sıfır 1 dizisini izlemek için yöntem arayan var ve modlar telif içeriği yasak dediği halde üye okumadan konuyu açıyor, kimi üyeye özelden 1 saat boyunca yardım ettiğimi hatırlıyorum ama yok üye istiyor ki ben onun bilgisayarına bağlanayım işini gücünü halledeyim, üye her sorununa konu açıyor sonra ben mod olmak istiyorum diyor

Sizin döneminzde olduğu gibi araştırmayan kesim devam ediyor

Port açamıyorum diyor
Forumda port açma ile ilgili yüzlerce konu var

Elimizden geldiğince yardım ediyoruz, bazı konular dediğiniz gibi çözülmüş duruma düşüyor ama dediğim gibi üye kendine robot bir mod istiyor

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
ŞİKAYET
Bir konuya aynı cevap çok kez veriliyor.
Örneğin.
Sorun : Nasıl para kazanabilirim ? (öğrenciyim)
Cevap A: Kafede Çalış
Cevap B: Kafede çalış
Cevap C: Web Tasarımı Yap
Cevap D: Web Tasarımı Yap
gibisinden sürekli aynı cevaplar olmasına rağmen tekrar bu yanıtlar veriliyor.

ÖNERİ
Konu sahibi çözüldü ifadesini eklediği anda konu kilitlenebilir. Çözüldü ibaresi ile Konu kilitleme eş zamanlı olarak konu sahibinin eklemesiyle çalışabilir.

AgainBurstMe

Yeni üye
25 Haz 2015
23
0
Samsun
Öncelikle herkesin uygun bir şekilde ve daha etkili yardım edilebilmesi için Java Yardım Merkezi,C++ YArdım Merkezi vb merkez şeklinde ayrılırsa Javacılar javada yardım eder rahat bir şekilde.C++ cılar C++ da yardım eder ,networkçüler network yardım merkezinde rahat bir şekilde yardım eder.Bence böyle olursa site daha etkin kullanılır.Arama butonunda java yazıp konuyu bulmak zorunda kalmayız :)

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Bir konu açılsın tht yardım merkezine başlık şu
Ufak Soruları yada konu açmaya değmeyecek soruları burdan sorabilirsiniz diye ordaki herkezde yardımcı olcak orda
hem fazla gereksiz konu açılıyo yada bazen konu açıcaz bi srumuz hakkında değmiyo konu açmaya

Mesela ne sorulur orda
çalıştır butonu nasıl eklenir , cmd de açma komudu falan filan
onun tarzında çok soru sorulabilir

Okuduğunuz için teşekkürler..
Beğenen arkadaslarımız teşekkür butonuna basarsa tutabilir bu önerim.

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Merhabalar; Forum Adminleri Hala Güncel İse Şunu Demek İstiyorum; Genellikle Aynı Konu'Lar Açılıyor. İnstagram Hackleme Mail Hackleme Şunlara El Atın Bedava Sms Atan Siteler.Gibisinden Konular Açılıyor... Bide Hemen Çözüldü İbaresi Ekleyip Kaçan Yönetim Üyeleri Var. 3,4 Cevap Geliyor Adam Daha Konusu Çözülmeden Çözüldü İbaresi Ekleniyor; 2,3 Cevap Geliyor Hemen Şu Yazıyı Atıp Ortadan Toz Oluyorlar Önüne Geçilmesi Dileğiyle...

lbppqb.png

Adam Demiyor Ki Benim Konum Çözüldü Konumu Kitleyin Adam Kendi Kafasına Göre Kitliyor.

Son düzenleme:
7 Tem 2007
9,549
89
Merhabalar; Forum Adminleri Hala Güncel İse Şunu Demek İstiyorum; Genellikle Aynı Konu'Lar Açılıyor. İnstagram Hackleme Mail Hackleme Şunlara El Atın Bedava Sms Atan Siteler.Gibisinden Konular Açılıyor... Bide Hemen Çözüldü İbaresi Ekleyip Kaçan Yönetim Üyeleri Var. 3,4 Cevap Geliyor Adam Daha Konusu Çözülmeden Çözüldü İbaresi Ekleniyor; 2,3 Cevap Geliyor Hemen Şu Yazıyı Atıp Ortadan Toz Oluyorlar Önüne Geçilmesi Dileğiyle...

lbppqb.png

Adam Demiyor Ki Benim Konum Çözüldü Konumu Kitleyin Adam Kendi Kafasına Göre Kitliyor.

Tespitin için teşekkür ederim. İlgileneceğim

13 Ocak 2018
72
0
Komutanim özellikle de yardım merkezinde açtığımız bir konu hakkında yapılan yorumları gorebilmemiz için bir panel eklenmeli. Mesela benim yardım için yazdığım bir paylaşım ile ilgili belki de bir yararlı cevap yazıldı ama haliyle konu çok açıldığından ben kendi sorumu bile bulamıyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum...

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
Komutanim özellikle de yardım merkezinde açtığımız bir konu hakkında yapılan yorumları gorebilmemiz için bir panel eklenmeli. Mesela benim yardım için yazdığım bir paylaşım ile ilgili belki de bir yararlı cevap yazıldı ama haliyle konu çok açıldığından ben kendi sorumu bile bulamıyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum...

Otomatik aboneliği aktifleştirerek kontrol panelinizden açtığınız konuları görebilirsiniz.

ATABÖRÜ

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
3,359
7
Ötüken
Değerli Yönetim Üyeleri Şu Post Kasanları Biraz Daha Azaltsak, Tamam Anladım Eline Sağlık Yazarsında Her Konunun Altınada Yazılmaz Bide Aşırı Şekilde Hangi Yazılım Dili Bedava Sms Atan Siteler FaceBook Hack Nasıl Yapılır Mail Hackleme Hack Nasıl Yaplır Lütfen Yardım Edin Allah İçin Vb. Bide Hemen Çözüldü İbaresi Ekleyenler Var Gelen Yorumları Oku Adama Sor Konu Çözüldümü Diye Ondan Sonra Kilitle.

Adam Konu Açıyor 3,4 Dakka Geçiyor Cevap Gelmiyor Ve Güncel Çekiyor Yahu Bekle Forumda O Kadar İnsan Var Biraz Bekle Elbet Yardım Eden Çıkacaktır.

Zaten Asistan Alımları İçin Başvurdum Onaylanırsa Eğer Ben Yapacağımı Biliyorum.

İyi Forumlar...

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
89
34
Gökyüzü
Değerli Yönetim Üyeleri Şu Post Kasanları Biraz Daha Azaltsak, Tamam Anladım Eline Sağlık Yazarsında Her Konunun Altınada Yazılmaz Bide Aşırı Şekilde Hangi Yazılım Dili Bedava Sms Atan Siteler FaceBook Hack Nasıl Yapılır Mail Hackleme Hack Nasıl Yaplır Lütfen Yardım Edin Allah İçin Vb. Bide Hemen Çözüldü İbaresi Ekleyenler Var Gelen Yorumları Oku Adama Sor Konu Çözüldümü Diye Ondan Sonra Kilitle.

Adam Konu Açıyor 3,4 Dakka Geçiyor Cevap Gelmiyor Ve Güncel Çekiyor Yahu Bekle Forumda O Kadar İnsan Var Biraz Bekle Elbet Yardım Eden Çıkacaktır.

İyi Forumlar...
O konuda bizim yapabileceğimiz çok bir şey yok. Eline sağlık diye mesaj biriktiren üyeleri bana link olarak atın tertemiz çıkartayım. 800 mesaj sildiğimi biliyorum ben bir üyeden. Hiç acımadan mesaj silebilirim. Üşenmem de.

Onun dışında güncel atan arkadaşlar oluyor ama o kadar da sık değil. Yine de ihbar edebilirsiniz.

Çözüldü ibaresini yöneticilerimiz ekliyor. Herkesten dönüt alamayız tamam çözüldü diye. Ama çözüldüğüne neredeyse emin olduklarımıza yazabiliriz. Fakat konular çözüldü eklenince genelde kilitleniyor. Bunu moderatör dostlarımla görüşeyim mecbur kalmadıkça kilitlemesinler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.