Yardım Most WanTeD oyundan Atıyor ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa169

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
558
0
Gazi_aYınTaP
Öncelikle s.a arkadaslar ben benim pc ye most wanted yükledim arkadaslar cd siz ama oyunda hani biliyorsunuz sizin araba bmw m3 ford mustang ile yarısıyor sizin araba virajı alıyor tekeri patlıyor araba işte tekliyor duruyor işte orada oyundan atıyor arkadaslar bi bilginiz varsa bi yardımcı oln

Simdiden TsKLeR..

SaygıLaR TurKHacKTeaM.oRg

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
oyundan atıyor derken ..oyun kendisi mi atıyo görew başaramassan..

yoksa oyunda tektik bi arızamı war oyundan mı çıkıyo..

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
iyid sen bu oyunu nerden yükledin se içinde niye o video yokmuş.eksikmi yani oyun..
dedigin gibi orda bişeyler yapcak ama bulamıyo kapatıyo..
saglam biyerden temin et oyunu

mustafa169

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
558
0
Gazi_aYınTaP
kaldırmasa oyunu acmazki ...

64 mbde düşük özellikde qta vice city fifa 2005 oynanıyor bi kafede qörmüştüm 128 lik ile oynuyordu adam bu oyunu ...

Son düzenleme:

mustafa169

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
558
0
Gazi_aYınTaP
valla crack klasörünün içinde speed.exe vardı sonra .rarlı biçimde nfsmw mini vardı o ne oluorsa artık 1.8 gb lik bişe toplam 2 dosya var işte nyse daemon tools 4 bide bi program vardı ama deqişik bişe simqesi kru kafalı bişe safe diskmi clone diskmi ne öle bişedi..

mustafa169

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
558
0
Gazi_aYınTaP
oyun saqlam kardes olmasa oyunda kesiklilik falan olur kesiklilik derken araba qittiqi yerde kesik kesik olur öyle bişede yok bu arada oyuna baslarken ford la yarısa yarısa polislerden kacıyor o videoyu qösteriyor ama...

STORM[34]

Katılımcı Üye
28 Ara 2009
434
0
istanbul
öncelikle s.a arkadaslar ben benim pc ye most wanted yükledim arkadaslar cd siz ama oyunda hani biliyorsunuz sizin araba bmw m3 ford mustang ile yarısıyor sizin araba virajı alıyor tekeri patlıyor araba işte tekliyor duruyor işte orada oyundan atıyor arkadaslar bi bilginiz varsa bi yardımcı oln

simdiden tskler..

saygılar turkhackteam.org

crack atmalısın dostum

haven

Kıdemli Üye
21 Tem 2009
2,836
0
нєяуєя∂єη!
sorunu çözdüm aynı sorun bendede oluyor işlemciden kaynaklanıyor...bendede oyunu açıyor fakat 10 dk sonra kapanıyor herhangibi oyunda olmuyor bağzı oyunlard oluyor sendede aynısı olabilir...

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
kardeş araştırdım bu oyundan atma meselesi..hep kurulum hatasından olyomuşş..
temiz bi dwd ile yükleme yapsanız oyunu bi sorun olcagnı sanmıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.