Yardım Most WanTeD oyundan Atıyor ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa169

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
558
0
Gazi_aYınTaP
Öncelikle s.a arkadaslar ben benim pc ye most wanted yükledim arkadaslar cd siz ama oyunda hani biliyorsunuz sizin araba bmw m3 ford mustang ile yarısıyor sizin araba virajı alıyor tekeri patlıyor araba işte tekliyor duruyor işte orada oyundan atıyor arkadaslar bi bilginiz varsa bi yardımcı oln

Simdiden TsKLeR..

SaygıLaR TurKHacKTeaM.oRg

mustafa169

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
558
0
Gazi_aYınTaP
dwd deqilki kardes oyun .rarlı bise dosyaları cıkarıon işte senin verdiqin link anla bu arada dwd olanı denedim ondada bu sorun vardı crack meselesi bncede...

haven carbon yükle demişinde valla kardesim oda varda pcyi zorlar bu arada most wanted tercihimdir carbon ii deqil pro street. daha ii bnce

Son düzenleme:

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin
Birader Ekran Kartı Yetmiyor Olabilir Mesela Bende'de Undergrond 2'de Video Bide Arabanın Yanına Alev V.b Koyamıyordun :D Ama Seninki Temelli Oyundan Atıyo Niyeki Acaba Merak İçindeyim :D Bide Most Wanted'ın Sistem Gereksinimini Görmüştüm Bi Yerde SP3 İstiyordu Sanırım Seninki SP2....

DYlqIfHDfk.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.