Yeni başlamak

smlgnc00

Yeni üye
22 Eki 2019
32
0
THT ailesi hepinize merhabalar;
1 aydır siber güvenlik ile ilgili araştırma yapmaktayım. Bazı şeyler öğrendim ama yeterli değil(udemy den videolar biraz makale...) lakin hala önümü göremiyorum neler yapabileceğimi halen bilmiyorum :( Basit hack yöntemlerinden bahsedebilir misiniz gelir sağlayabileceğim. Lakin legal yoldan.

Codx

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
309
1

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
@smlgnc00

Tek kursa veya başka makalelere bağlı kalma emin ol düzgün bir şekilde aratırsan her şeyi bulursun sana tavsiyem tek yapacağın iş çok çalışmak bu yolda düşeceksin ama seni kaldıracak moralini yerine getirecek şeyler bulmalısın dostum emin ol hiçbir şey kolay değildir tavsiyem udemy kursları, yabancı kaynaklara göz atmanı tavsiye ederim null byte isimli youtube kanalına bakabilirsin güzel videoları mevcut onun dışında forumumuzda istediğin her konu mevcut. Bir sorun olursa yazmaktan çekinme.

https://www.turkhackteam.org/yayinlar/1898662-udemy-ucretsiz-kurslar.html

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.