Yeni Gelenler İçin Önemli!/Nereden başlamalıyım?/ZEHİRBEY #Stajyer Asistan Kulübü#

ZehirBey

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
262
0
While
Öncelikle Forumumuza Yeni gelen arkadaşlar ve Nereden başlayacağını bilmeyen arkadaşlar için
@djcapkin hocamızın paylaştığı bir konu vardır Bunun size çok faydası olacağına inanıyorum

Son 2-3 saattir nasıl hacker olunur nereden başlamalıyım gibi sorular ile karşılaşıyorum,belliki bu işe gönül vermiş arkadaşlar var,fakat herşeyin başı sabır,sabır,sabır.Şimdi vereceği konu ile biraz aydınlanacaksınız.Adımları İzleyin...

!!!Forum Kuralları Kesinlikle Okumanızı Tavsiye Ederim Okuma İçin Tıklayın

@djcapkin hocamızın paylaştığı Yararlı konu:
İlgili Konuya Gitmek için Tıklayınız

Bu Konuyu Okuduktan Sonra Forumumuzda Gerekli Program Ve Materiyalleri Bulursunuz.

İyi Forumlar Dilerim

Üçbuçuk soysuzun ardından zağarlık yapamam;
Hele hak namına haksızlığa ölsem tapamam.
Doğduğumdan beridir, aşığım istiklale;
Bana hiç tasmalık etmiş değil altın lale!

nJqmLl.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.