Yeni Kullanıcı Formu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MsA10

Yeni üye
21 Şub 2019
8
0
Malatya
Merhaba devrelerim ve komutanlarım. Buraya katılmanın bana verdiği huzur ve mutluluk ile bu yazıyı yazmaktayım. Aranıza yeni katıldım, yaklaşık altı senedir Kodlama ve hack ile uğraşmaktayım. Yaklaşık altı seneden beri buraya üye olmak için bekliyordum. Çoğu zaman alım fırsatlarını kaçırdım. Fakat bugün aranıza katılmayı başardım, sizinle çalışacak olmaktan büyük zevk duyacağım. Türk Hack Team gibi büyük bir tim'de görev almak benim için gurur kaynağı. Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim :mahcup: .

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD

Merhaba Değerli Üyemiz,

Forumumuza Hoşgeldiniz. Burda Eminim İstediğin Bilgileri Öğrenip, Sorunlarını Çözeceksin. Buraya Bazı Linkler Bırakıyorum. Sana Yardımcı Olacaktır :)

1- Misyonumuz ---> Tıkla <---

2- Forum Kuralları ---> Tıkla <---

3- Forumu Kullanma --->Tıkla <---

4- Benim Yazdığım Bir Konu :) ---> Tıkla <---

5- Bir Sıkıntın Olursa Bana Danışabilirisin ;)

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün
Foruma Hoşgeldin Dostum Kuralları Okuyup Ona Göre Davranırsan 2,3 Günde Ailen Gibi Alışırsın.:d

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Hoşgeldin, kalıcı olman dileğiyle. Kuralları ve misyonu okumayı unutma.

Safer

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
424
0
Antalya
Merhaba MsA10

Aramıza hoşgeldiniz. Forum kurallarını okuyunuz. Misyonumuza göz atınız. Forumda anlamadığın bir şey olursa bana ö.m atabilirsin.

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Öncelikle Foruma Hoşgeldiniz
Kuralları ve Misyonu Okumayı Unutmayınız
Forumdaki Konuları İnceleyerek Kendinizi Geliştirebileceğinize İnanıyorum.
İyi Forumlar...

Zonrail

Üye
20 Ocak 2019
198
0
Aramıza Hoş geldin Kalıcı olmak dileğiyle misyonu ve kuralları unutma :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.