Yeni Rütbe Sistemi

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhaba değerli TurkHackTeam üyeleri. Rütbe sistemi güncellenmiştir. Yeni rütbe sisteminde artık üyelerin sadece 1 rütbeye sahip olacak, böylece post kasımı vb. olayların önüne geçilmiş olacak ve bröve sistemi güncel olarak kullanılacak. İlgili tim liderlerinin önerisine göre de bröveyi hak eden üye o bröveye sahip olacak.

Yeni rütbe sistemi;

https://www.turkhackteam.org/mutlak...n-ayrintili-olarak-rutbeler-ve-resimleri.html

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Rütbeleri post dışında kendini kanıtlayanlara vererek bu problemi çözebilirmiydiniz acaba ?

Aldığınız binbaşı veya yarbay rütbelerin bir hiyerarşik düzeni yoktu zaten, bunun yerine ilgi duyduğunuz alanda kendinizi kanıtlarsanız bröve ile ödüllendirilebilirsiniz.

badboy

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
374
0
Rütbe gifleri kalkacak mı, herkez asteğmen mi kalacak, ek olarak x adminin bu fikri cok iyi olmuş 25 karakterden sonra.

Moderatör tarafında düzenlendi:
26 Haz 2016
2,822
603
Çok beğendiğim bir sistem olduğunu söyleyemem malesef :/ bunun yerine üyelik tarihi ile ilgili olabilirdi rütbe sistemi. eski üye ile yeni üye arasında fark olurdu. Admin

CVirtual

Yeni üye
29 Eki 2018
49
0
ah ne olur bırakmayın bu forumun sadece üyesisiniz sizsiz ne yapılabilir LÜTFENNNNNN(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)

Güle Güle ... Kendinizi çok önemsiyorsunuz.

Forum hakkında hayırlısı olsun.

Adam yıllardır forumda vakit harcayıp hemen hemen öğrendiği herşeyi paylaşmaya çalışıyor en azından saygı duy.
Bu sene tema değişimiyle zaten yeterince hayal kırıklığına uğratan bir yönetim ekibi var :D

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
149
/etc/passwd
Sonra neden artik eskisi gibi hit yok diyorsunuz batırdıkça batırdınız kulüp açmaya başladınız yetmedi üyelikleri açtınız yetmedi temayı değiştirdiniz şimdi de herkesi asteğmen yaptınız yani ne diyelim siz söyleyın sayin üdy

Adam yıllardır forumda vakit harcayıp hemen hemen öğrendiği herşeyi paylaşmaya çalışıyor en azından saygı duy.
Bu sene tema değişimiyle zaten yeterince hayal kırıklığına uğratan bir yönetim ekibi var :D

Yok ya sen saygi mi bekliyorsun bunlardan anca yazik derim çocuk derim

Ben şimdi 3 yıldır bilgi vermeye çalişiyorum yardim etmeye çalisiyorum ve yeni üyelik açan biriyle ayni çerçevede olacam öyle mi tamam çok güzel evet.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Müfettiş

Yeni üye
10 Haz 2019
25
12
TÜRKİYE
Ben şimdi 3 yıldır bilgi vermeye çalişiyorum yardim etmeye çalisiyorum ve yeni üyelik açan biriyle ayni çerçevede olacam öyle mi tamam çok güzel evet.

sizin foruma değil rütbeye baktığınız çok belli :) bröve deniyor. o zaman bilgini kanıtla bröveni kazan. Ayrıca yönetimdekilere çocuk diyorsunuz. alt yönetim kadrosu değişiyor ama üdy senelerdir aynı 3 senedir bunu bilmiyorsunuz , kendinizi "3 sene" diye kandırıp tribe sokuyorsunuz. üstüne saygısızlık yapiyorsunuz. yönetimdekilere çocuk diyorsunuz hala çocuklarla muhattap oluyorsunuz. forumun altında "Forum yöneticileri diye bir buton var. Beyniniz den biraz daha büyük olan buton" oraya basıp direk adminlerin profiline gidip ÖM atabilirsiniz. ama unutmayın bunu alt yönetim değil adminlerin kararı ile yapılıyor.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
Olması gereken buymuş olmuş. Kimse sorgulamasın bence arkadaşlar. 18 yıldır bu forumu işleyişiyle ayakta tutan yetkili büyüklerimiz forumu karantinaya sokacak harekette bulunmazlar. Evet, bir çok dostumuzun yıllarca emek harcayıp özgün konularıyla foruma sağladığı katkılar var. Bunlar hiçe sayılmıyor. Siz bir ayrıcalık bekliyorsanız; açtığınız özgün konularınız veya becerileriniz ile bröve alarak 800.000 üyeye karşı fark sergilemiş oluyorsunuz. Durumu kendi açınızdan değil forum adına geniş kapsamlı düşünürseniz ön yargıyla yaklaşmanıza gerek kalmaz.. :))

escapist

Uzman üye
2 Nis 2016
1,781
1
Uzay
2016 dan bu yana güzel günler geçirdik artık girmicem Turk Hack Team çok değişti hem site bakımından hem üye bakımından Allah'a emanet.

'POLY

Katılımcı Üye
14 Eyl 2012
644
12
Sonra neden artik eskisi gibi hit yok diyorsunuz batırdıkça batırdınız kulüp açmaya başladınız yetmedi üyelikleri açtınız yetmedi temayı değiştirdiniz şimdi de herkesi asteğmen yaptınız yani ne diyelim siz söyleyın sayin üdy

Rütbe sistemini neye göre olmasını bekliyordun diyelimki iki kişi var x kişisi ve y kişisi y kişisi yarbay ancak hiç birşey bilmiyor x kişisi ise asteğmenken çok bilgili, madem asteğmen olmak istemiyorsan brövelerden birini gözüne kestir o alana göre çalışma yap rütbe sistemi artık bilgiye dayalı olucak bilgin varsa bröve alırsın yoksa ben niye asteğmen olmuşum deme zaten bu forumda rütbenin bi önemi yok önemli olan kendini geliştirmen tema ise forum kurulduğundan beri aynı bırakın değişsin yenilik her zaman iyidir.

Eski rütbe sisteminde de herkes eşitti kendini ben yeni üyeden üstünüm diye gördüysen yanılmışsın yeni kayıt olup çok güzel işler becerebilen üyelerimiz var dediğim gibi madem onlardan kendini üstün görüyosan çalış bröve al.

Son düzenleme:

badboy

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
374
0
Valla en başında olsaymış keşke bu uygulama . Şimdi bırakın post kasmayı sanal rütbeciliği klavyenize kuvvet beyler.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Platformun odak noktası siber güvenlik. Bu alanda doğru yazılar paylaşmak ve bu çerçevenin çok dışına çıkmamak uzun zamandır tek temennimizdi. Doğrusu konuyu okuyunca tedirgin oldum. Çok mu radikal karar, diğer kararlar sindirilmeden bu karar sert gelir mi dedim. Üye olarak ben de böyle düşündüm.

Ben bırakıyorum yorumu yazanları görünce sanırım bu karar doğru olmadı dedim. Sonra bunu yazanların mesajlarında siber güvenlik alanına dair bir içerik olmadığını ve birçok mesajın da yazmış olmak için yazıldığını gördüm. Ve dedim ki ne doğru bir karar, keşke daha erken yapsaymışız :) Doğru kişileri eleyen bir sistem olmuş. Gerçekten de bu alanda faydalı olanları öne çıkartsın bu sistem tek temennim bu. Daha açılan konusu ölüyü diriltti, sistem ilerleyince ne cevherler çıkar şimdi meydana.

Gayet hoş kararlar alınıyor. Niteliksiz insanlar benim üyeliğim şekilli şukulluydu şimdi ne olacak diye kara kara düşünüyor, yeni sisteme sitem ediyor. Valla şahane :) E goygoy fasılası bitti artık. Nitelikli içerik üretme faslı başladı. Varsın 850 bin kişiden 50 kişi kalsın ne çıkar?

UDY akıyo maşallah

26 Haz 2016
2,822
603
Platformun odak noktası siber güvenlik. Bu alanda doğru yazılar paylaşmak ve bu çerçevenin çok dışına çıkmamak uzun zamandır tek temennimizdi. Doğrusu konuyu okuyunca tedirgin oldum. Çok mu radikal karar, diğer kararlar sindirilmeden bu karar sert gelir mi dedim. Üye olarak ben de böyle düşündüm.

Ben bırakıyorum yorumu yazanları görünce sanırım bu karar doğru olmadı dedim. Sonra bunu yazanların mesajlarında siber güvenlik alanına dair bir içerik olmadığını ve birçok mesajın da yazmış olmak için yazıldığını gördüm. Ve dedim ki ne doğru bir karar, keşke daha erken yapsaymışız :) Doğru kişileri eleyen bir sistem olmuş. Gerçekten de bu alanda faydalı olanları öne çıkartsın bu sistem tek temennim bu. Daha açılan konusu ölüyü diriltti, sistem ilerleyince ne cevherler çıkar şimdi meydana.

Gayet hoş kararlar alınıyor. Niteliksiz insanlar benim üyeliğim şekilli şukulluydu şimdi ne olacak diye kara kara düşünüyor, yeni sisteme sitem ediyor. Valla şahane :) E goygoy fasılası bitti artık. Nitelikli içerik üretme faslı başladı. Varsın 850 bin kişiden 50 kişi kalsın ne çıkar?

UDY akıyo maşallah

Bende ilk başta tepki gösterdim açıkçası ama bu yorumu okuyunca bana da mantıklı geldi şimdi. İş yapanla boş yapan belli olacaktır..

26 Haz 2016
2,822
603
Bu söylediğin de olmaz benim görüşümce bende eski üyelerdenim lakin foruma hiçbir katkım olmamış şimdi ben hakediyormuyum rütbeyi ?

Bir üst yorumda ;

Bende ilk başta tepki gösterdim açıkçası ama bu yorumu okuyunca bana da mantıklı geldi şimdi. İş yapanla boş yapan belli olacaktır..

dedim. Bence de şu anki sistem en iyisi olacak gibi.

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
149
/etc/passwd
sizin foruma değil rütbeye baktığınız çok belli :) bröve deniyor. o zaman bilgini kanıtla bröveni kazan. Ayrıca yönetimdekilere çocuk diyorsunuz. alt yönetim kadrosu değişiyor ama üdy senelerdir aynı 3 senedir bunu bilmiyorsunuz , kendinizi "3 sene" diye kandırıp tribe sokuyorsunuz. üstüne saygısızlık yapiyorsunuz. yönetimdekilere çocuk diyorsunuz hala çocuklarla muhattap oluyorsunuz. forumun altında "Forum yöneticileri diye bir buton var. Beyniniz den biraz daha büyük olan buton" oraya basıp direk adminlerin profiline gidip ÖM atabilirsiniz. ama unutmayın bunu alt yönetim değil adminlerin kararı ile yapılıyor.
Ben onlardan birine mi çocuk dedim ? Sen iyice bi oku bakalım üdy nin degistigini de biliyorum ee ne alaka ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.